İzmir fuarı

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
360
1
İzmir fuarına gidenler izlenimlerini paylaşırlarsa güzel olur kanısındayım.Nasıl bu sene fuarımız?kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3hihoyyyt

canım mrb benim kızım gitti arkadaşlarıyla ,şu anda fuarda, bende evdeyim ,cumartesi günü gitmek istiyom eşimle ,bir aksilik çıkmassa, o zaman yazarım
i

biz dün gittik memleketten kayınvalidemler ve görümcemler gelmişti onarla
çokkkkkk kalabalıktı bebişim çok sevindi kalabalık ve ışıltılı olunca neye bakacağını şaşırdı çocuklar olunca daha çok lunaparkta vakit geçirdik zaten

Bizde ailece gitmeyi istiyoruz fuar kapanmadan aslında.
Giriş kaç gayme arkadaşlar ya 10 ytl diye duydum kişi başı doğrumu?
Gidenler fuar da neler yaptınız? Nereleri gezdiniz,bize nereleri gezmemizi görmemizi tavsiye edersiniz?

ben eski fuarın tadını bulamıyorum artık izmir fuarında. bu sene gitmedim ama ne bileyim daha bi güzeldi o zamanlar. sanatçıların gazino programları, lunapark eğlencesi, yerdeki elektrik yüzünden bacak ağrılarıyla eve dönüşler...şimdi daha bi firmalerın tanıtım yeri gibi oldu. eskiden de öyleydi ama eğlencesi daha fazlaydı o zamanlar...eski tat yok artık bence...birde fazlasıyla (afedersiniz) it kopuğun dolduğu bir yer oldu. ağız tadıyla gezemiyorsunuz...

Doğru sölüorsun dhilek.Ramazanlarında hep eski tadı aranıyor değilmi.sadece fuarlarınmı?

Biz Pazar gunu gittik ve ben hic hoslanmadim. Orada hoslandigim lunaparka da gidemiyorum malum gebelik:))) Cok kalabalikti zevk alamadik.

bizde pazar günü gittik eşimle.. ama çok kalabalıktı, hiçbir şey anlamadım...çoğu yeri göremedik ...sıkılıp erken döndük...zaten eski tadı yok... giriş de 10 lira falan değil... sadece 1 ytl...

salı günü alsancaktaydık ama fuara girme şansımız olmadi, vaktimiz yoktu
fakat kültürpark civari çok kalabalıktı, bu sene fuar karnaval havasında imiş.
danscılar, akrobasi gösterileri, muzik ziyafeti...
yabancı konuklar da oldukca fazla.
bence en güzel yenilik 4. holde kader mahkumlarının el emeklerinin sergileniyor olması
giriş 1 ytl diye biliyorum ben de...
İZFAŞ ekibini ve Doğan İşleyen'i tebrik ediyorum, Ulu Önder'in dedigi gibi; " İZMİR fuarlar ve kongreler şehri" olacak inşallah :içelim:

fuar hakkında bilgi için;
http://www.izfas.com.tr/izmirfair.php?sayfa_id=117&id=193&l=1

Yaaa üfff akşama kadar ev işidir çocuktur çok yoruluyorum ve her akşam eşimle gidelim artık şu fuara diye anlaşıyoruz,gel gelelim yorgunluktan akşamda canım çıkmak istemiyor.OOOOOFF ya.Ama gittiğimde bol bol foto çekip buraya koyacağım ve izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.

salı günü alsancaktaydık ama fuara girme şansımız olmadi, vaktimiz yoktu
fakat kültürpark civari çok kalabalıktı, bu sene fuar karnaval havasında imiş.
danscılar, akrobasi gösterileri, muzik ziyafeti...
yabancı konuklar da oldukca fazla.
bence en güzel yenilik 4. holde kader mahkumlarının el emeklerinin sergileniyor olması
giriş 1 ytl diye biliyorum ben de...
İZFAŞ ekibini ve Doğan İşleyen'i tebrik ediyorum, Ulu Önder'in dedigi gibi; " İZMİR fuarlar ve kongreler şehri" olacak inşallah :içelim:

fuar hakkında bilgi için;
http://www.izfas.com.tr/izmirfair.php?sayfa_id=117&id=193&l=1

Gönderdiğin linkteki fotoğraflara baktımda İzmirde yaşıyoruz ama şu sahnelere yakından tanıklık edemiyoruz,ne kadar büyük bir kayıp benneyaptımki

bende yarın gitmeyi düşünüyorum eşim ve oğluşumla akşama yazarım ne kadar güzel olursa olsun çocukluğumuzdaki gibi olması çok zor çok değişti fuar çook

iyi akşamlar ,ben oğlum gelinim kızım gitik fuara,perşembe günü,çokkkk kalabalıktı ,inanın başım döndü,kalabalıktan ,birde çok üzüldüm,inanın her yer,pislik içinde,her yer kağıt ve pet şişe çöplüğü, bu kadar olmaz ya,insanlarımızın vurdumduymazlığı,dağıyılan reklam kağıtları,tanıtım broşürleri,içilmiş boş pet şişeler yerlerde,çimlerin içinde,çiçeklerin dibinde atılmış,rezil bir durumda utandım insanlığimdan,alıyosanız ,içiyosanız ,çöp bidonlarına atın ,kağıtları alıyosanız ,çantanıza koyun ,koymıycaksanızda almayın kardeşim,yerlere atmayın,inanın yerler kağıt çöplüğünden geçilmiyor,fuarın her yeeri ,fuarımız çok güzel yer ama insanlar ,düşüncesiz ,çok üzüldüm çok yazıklar olsun ,amiyane tabirle YUHH olsun ,çevreyi ve doğayı kirletenlere.......

biz desenini gibi izmirde yaşayıp gidemeyenlerdeniz.Fuar güzel ama çok yorucu,manyetk alan etkisi herhelde.

konaktaki fuardan bahsediyorsunuz dimi :eek:

hani cok iyi bilmedigim icin izmiri ondan soruyorum kaydirigubbakcemile3

bende 2004müydü 2005 mi hatirlayamadim :tomato:

izmir fuara abim goturmustu bizi öyle festival falan yoktu ama bayildim bayildim ya :lepi:

bidaha gitmek isterim izine geldigimde kaydirigubbakcemile

hatta o tren varya o tren parktaki :mymeka:

boynum incinmisti böyle bal kabagi gibi sismisti kaydirigubbakcemile

hayır bu sene nasip olmadı malesef seneye inş ama eminim güzeldir ben pek sevmiyorum zaten kalablık yorucu ama kızım için gidiyorum 5 senedir bu sene olmadı

X