izmir deki arkadaşlar dr.tavsiyelerinizi bekliyorum

Gulcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
531
5
merhaba kızlar lütfen izmirde iy bir doktor tavsiyesine ihtiyacım var ben karşıyaka da oturuyorum çok uzaklarda olsun istemiyorum bu ay bebek sahibi olmak istiyoruz eşimle kısmetse ilk bebeğimiz olcak 9 senedir birlikteyiz 1 sene 2 aylıkta evli.hamile kalmadan önce bir dr.muayenesi olalım dedik gerek varmı buna kararsızım ama sonradan da sorun çıksın istemiyorum.eşim ssk lı ssk la anlaşmalı bir özel hastane istiyorum. ama çok zormuş bu iş ya tavsiye olursa daha iyi olcak.batı anadolu(bayraklı central) çınarlı doğum varmı bu hastaneler hakkında bilgisi olan yemin ederim yardımcı olursanız çok büyük bir sevaba girmiş olacaksınız yardımlarınızı bekliyorum:Saruboceq::kahve:

canım tabiki hamile kalmadan doktor muaynesine gerek var şöyleki en azından kızamıkcık toxsoplazma gibi rahatsızlıkları geçirmişmisin bağışıklığın varmı tüm bunları öğrenmiş olursun.

bidğiniz inandığınız bir dr varmı hangi hastaneyi tavsiye edersiniz acaba

Aslında herşey bütçeyle ilgili.. SSKla anlaşmalı pekçok kuruluş özel hastane var.. Ben sana ancak gerçekten çok başarılı doktor ismi verebilirim.. Zaten o sizi yönlendirir.. Karşıyakadasın, Alsancak pek uzak olmaz.. Sonuçta iyi ve çok başarılı doktor..( hastasını para makinesi görmeyenlerden yani) OP.DR.İbrahim Yanık 464 83 84- 464 33 13

canım ege üniversitesinden doçentlerden özel muayneye girebilirsin 120 ytl muayne ücreti ödüyorsun ama ben hastahanenin tahlillerine çok güvenirim tüm tetkiklerinide orda yaptırırsın hiç para ödemeden ssk karşılıyor doktor zaten gerekli tetkikleri yazıyor.Hatta hamile kalmak istiyorum öncesinde baktırmak istediğim hamilelikde tehlikeli olan hastalıkları geçirip geçirmediğime dersin birde muayne eder zaten usg ye girersin.

X