izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Evet haklısın kimseye cevap vermek zorunda değilim biliyorum. Ama direkt muhattap alındığım için cevap vermek durumunda hissettim kendimi :) burası sanal bir ortam milyonlarca farklı görüşten insan var herkesin düşüncelerine karşı saygılıyım ben arkadaş beni muhattap alıp yazmasaydı cevap verme gereği duymazdım.
Anlayışın için çok teşekkür ederim. Sana da ablana da mutluluklar diliyorum.

aynen öyle.. yaşamayan bilemez.

selen28 kimseye laf anlatmak zorunda değilsin. herkes kendi işine baksın. hiç muhattap olma bence ben öyle yapıyorum şahsen. herkes kendinden ve kararlarından sorumludr kimseyide ilgilendirmez..

selen28 kimseye laf anlatmak zorunda değilsin. herkes kendi işine baksın. hiç muhattap olma bence ben öyle yapıyorum şahsen. herkes kendinden ve kararlarından sorumludr kimseyide ilgilendirmez..

Haklısın :)
Herkes aldığı kararlarla mutlu olur inşallah.

Ben bu ameliyatı henüz olmadım, kimseyi kandırmadım da dolayısıyla saygı duymamanızı gerektirecek bir durumda değilim. (bu sizin görüşünüz ben böyle düşünmüyorum) Benim herkese saygım sonsuz. aynı anlayışı da sizden beklemiyorum. Siz isterseniz acımaya devam da edebilirsiniz beni ilgilendirmez.
Dediğim gibi isteyen istediğini yapmakta özgür.
Size hayatta aldığınız kararlarla mutluluklar dilerim.

ben yeni üyeyim canım özel mesaj atma hakkım yok

doktor gerek yok dedi sen yinede bikaç dikiş daha attırdın, bunun için extra para ödedinmi? birde kaç gün önce atıldı diiş? bende haftaya kontrole gidicem düğüne iki ay kldı cok tedirginim

asyklbk merhaba, bu mesajında düğüne iki ay kaldı yazmışsın. Sonucu bizlerle paylaşabilir misin? Çok teşekkürler.

izmirde bayan bi doktora kalıcı yaptırmıştı tuttu demişti doktor düğününe beş veya altı ay kala yaptırdı canım

Canım, asyklbk M. Alihanoğlu'na yaptırdığını yazmıştı eski sayfalarda ama sonucunu yazmadı hiç takip ettiğim kadarıyla.

Bu kadar alengirli işlere para ve efor harcayana kadar, sizi gerçekten sevecek bir "adam" bulun önce.
Bu yaptığınız o kadar kalleşçe bir davranış ki.. Sizin ne kendinize ne de eşinize saygınız olabilir.. Zavallılar.

kimseyi kınama istersen kimin ne yaşadığını bilemezsin çocuğun olacak bak Alllah sağlıklı bir evlat versin ömrü uzun olsun.

Arkadaşlar bir arkadaşım kızlık zar dikimi için İzmir Bornova da DR Hasan Yıldıza yaptırmış çok memnun kalmış

bir kaÇ sayfa önce bende aynı şeyi yazmışdım. hayatınız boyunca kocanıza yalan söylüyorsunuz diye falan fıstık... ama şimdi şöyle düşünüyorum... öyle bir hanımın öyle bir 'adamı' yakışır yanına maalesef bu konuda yaklaşık bir yüzyıl gerideyiz. kazanan sonunda doktorlar :)

Eğer ruhundaki zar sağlamsa, gerisi teferruattır..

bizleri kınayan insanların ağızları ishal olmuş forumda nereye mıçacaklarını bilememiş burayı bulmuş mıçmak için

ben alihanogluna kürtaj yaptırmistim eşi de kadın doğum doktoru piyasanın cokcokustunda fiyat biçiyorlar o zaman böyle işleri yoktudiktirme falan 2. doğumumda gittiğim hastane de ilk gebelik muayenesinde doktorun eşi hanım in tepkisi ayy karnin çatlamış üstelik 2 çizik var hemen başka doktorbuldum egepolde

üstünü çize çize söylüyorum sizi kesinlikle kınamıyorum yanlış anlamayın
sadece vicdanınıza bir soru soruyorum
bütün bir ömür sevdiğiniz yada evleneceğiz kişi öğrenicek duyucak korkusuyla nasıl yaşıyacaksınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…