Doğuma Hazırlık İzmir de Doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Nurcan5635

Nisa Nurum
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2019
62
10
36
Mrb lar ben medikal park hastanesinde GEBELİK kontrolerimi oluyorum dr.ilkay hanım da çok memnunum aynı zamanda çiğli eğitim arasirmadada dr. gayem hanımda da duzenli kontrolleri sağlamaktayim medilak hakkında çok bilgim yok devlet kurumunda da ilk GEBELİK öğrendiğim vakitte başka bir doktor yüzünden yaşadığım talihsizlik ve stres yüzünden devlet kurumunda doğumdan çekiniyorum aslında özele kaymak durumunda kalıyorum bebeğin sağlığı için hangi hastaneyi öneririsiniz acaba birde medikalde doğum yapanlar var mi acaba memnun kaldılar mi hizmetten birde fiyat konusunu bilen var mi İZMİR de doğum için en uygun Hastahane ve dr tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler hepinize

Bnde ata saglikda butun kntrllerimi yaptrdm son 4 hafta kala ege fakulteye gectm doktrumdan cok memnundm ama fiyat cok ucukdu karsilayacak gucum yokdu korkarak gittim anlatlanlar soylenenler ama tam tersi oldu ozel gibi herseyimle ilgilendiler sezeryanla dogum yaptm doktrlar ebeler hasta bakicilar amlyt hanedekiler guler yuz olsun ilgi olsun eksik etmediler cokda basarili bir oprsyn gcrdm saglikla al kucagina

sezeryan gerekli oldu demi mecburi yoksa sizin tercihiniz mi oldu benim ilk normal doğum mümkünse ondan yana tercihim menemenden gitmek zorlu olduğu için yoksa benimde ilk kafamdan o geçti son haftalarda ege unvrst mümkün mu doğum yapmak

Mecburi oldu kalp atislari zayflamsdi evet son haftalarda dogum yapmak mumkun son iki haftada olsa sadece oraya gidip muane olmanz lazm orda bir dosyanizin olmasi sizi takip edeblmeleri icin normal dogumla dogum yapan insanlarda vardi onlarada gayet guzel davrandilar yani soyle soyleyim benmde ikinci hamileligim ilk dogumum ama ilkini kaybettm ikincisini kucagima aldm ilk kurtajimi tepecikde oldum orasini tavsiye etmem cok kalablk ve ilgiszler dogum yapan kadinlar ve refktcileri resmn ust ustlerdi ama egede istersen ayri oda ttblrsn ozel oda fiyatida cok makul 70 tl gbi bsy biz tuttuk yogun bakimdan sonra oraya aldilar gayet iyiydi

Allah analı babalı hayırlı ve huzur içinde yasatsin inşaallah ben biraz bebek sağlığı konusunda korkum var çiğli de doktorum iyi ama gerisi boş ve sorumsuzlar 182 şikayetleride hiç dikkate almıyor özele yöneldim medilak parka onu sağlığı daha mühim o herşeye değer dedim medikaldeki doktor iyi ama doğum fiyatları çok uçuk diyorlar ben bunuda takmadim Hastahane ile ılgili bazı şikayetleri okuyunca netten bebeklerin sağlık durumları ve sorumsuzluk hakkında biraz ürktüm yalan yok hem para verip hemde bir hata yüzünden bebek zarar görürse bu dahada cok uzer beni ondan en iyi şekilde hizmet veren bebeğin sağlığını tehlikeye atmayacak bir yer hastahane arayışına girdim çok teşekkürler bilginiz için özel odası olması güzel bir şey en azindan rahat bir ortam olacak oda fiyatida gayet makul ben özel hastanelerde yeterki sağlıklı bir şekilde doğum aşamasında yapilacak sorumsuzluk Yüzünden bebek zarar görmesin diye maddi durumum el vermediği halde sadece doğum ücreti 5000 ila 6000 gözden çıkarmıştım ne yapıyorsak zaten onlar için yapıyoruz yeterki minik melekler iyi olsunlar diye çok teşekkürler gercekten

Sende saglikla kavus ins ama bzim akrabamz medikal parkda dogum yapti ve bebek kakasini yemis ama fark etmemisler 1 gun sonra alasildi cocuk enfksyn kapti tabi bir suru sorunlar sikintilar yasadi verdikleri parayami yansnlar cocugun sagliginami yansnlar bide soyle dusun eger ozel hastanede bas edemeyckleri bir durum olursa ki ins olmaz sizi zaten buyuk fakltelere yonlendyrlar ve fakltlr baska hastaneden gelen bebekleri yer olmadigi icin kabul etmym baska hastanelere gnderiyor ben sirf bunu dusunerek direk fakulte istedm cunku orda bi sorunla karslaslrsa direk mudahale edilebilr baska bi yerede gonderemzler die

En doğrusunu düşünmüzşünüz bence gende oyle yapayim gerekirse son iki ay kala. Orada bir doktor bulayim egede onerebileceginiz bir doktor var mi acaba

En doğrusunu düşünmüzşünüz bence gende oyle yapayim gerekirse son iki ay kala. Orada bir doktor bulayim egede onerebileceginiz bir doktor var mi acaba
Canim orda doktr secemyrsn malesf netten sira alip gidiyorsun direk tek sikintisi o ama merk etmeyn butun doktrlar gayet ilgili ve dosaynz orda surekli hersynz icinde bni son aylarmda her hafta cagrdilr nstye bagladit kan idrar takibi yaptlar bu arada dogumdan sonra bebeginizn akliniza gelebilck butun testleri yapilyr ikna olmadklarinda tekrar tekarar yapilyr bebegnz gunluk kilo kaybi nekadr neye ihtyci var hepsiyle ilglenyrlar ya blmyrm tepecikden sonra bna orasi cok iyi geldi atasaglikda cok iyi ozel hastane ama bana 4 bin gbi bir fiyat cikardilar normal olursa bu sezryan olursa artyr tabiki ve kaldgmz her gece 300 tl cook pahali geldi bna

Aynen öyle medikalde 5000 5500 deniliyor suan için sezaryan ve normal ayni ama orginazyon ücreti ve zorunluluğu bunlar ucuk birde çocukta allah muhafaza baska sorun olursa bu limit dahada çok yükseliyor muayenesine bile simdiden her defasında 175 lira ödüyoruz doğumu kim bilir bir iki tüp kan 750 tl ile 800 civarinda ikili taramAlar 1000 ve üzeri yani maddiyat çok çok iyininde üstünde değil ise imkansız bizimde buna durum müsait değil 1 senem doluyor ağustosta evliliğmin onca masraftan sonra öyle bir yerde doğum beni çok çok aşar daha onun alınması gereken ihtiyaçları var iyi bir üniversite var iken aslında özele boşa kaptiracagin ücreti ihtiyaçlarını almakla geçiririm daha iyi ve mantıklı ☺

Canim butun testleri dort dortluk yapilyr yavrunun ve butun imkanlara sahip bir hastane bu arada hastanenin iyi yonlerini soyledim olumsuz goruslerimide soyleyim sen karar ver olumsuz tarafi sirayi sadece netten alabiliyrsun hizli olman lazm aksam 6 da baslyr sira alma islemi ve cabuk dluyr ve sabah en gec yedi gibi orda olman lazm tekrar siran teyit ediliyor ama sira cabuk geliyor ve islemler hizli yuruyor 10 10 30 gbi islemlerin bitmis oluyor oglene kalmadan butun islerinj bitirebilrsn .yani bnm de maddi durmum cok iyi dgl ve destk olacak kimsemz yok okadr parayi hastaneye vermekdense bu kadarcik zahmeti cekmek bna daha kolay geldi bunun disinda bir olumsuzlukla karsilasmadim

Biz orada esimi götürmüştük ümmunoloji bölümüne sıra konusunda atığım onu ayarlamak kolay bende aslında varsin ceremesi sıra aolsun okadar mühim değil orada bir randevu ayarlayayim ben ☺

Ozman biliyorsun zaten sistemi canm bnce fazl fazla para harcamaya hic gerek yok baska eksiklerini tamamla eksigin yoksada koy koseye dursun ilerde cok eksigin oluyor onlara kullanirsin ins saglikla kavus bu arada fakultede soyle dgrdum byle dgrdm diyen insanlara kulaklarini tika kendilerini nasl aci cekip dayankli kaldklarini gstermek icin oyle sylr soyluyrlarki asla fakultenin kapisindan gecmek istemzsin

Ben özel tinaztepe hastanesine gidiyorum. Dogum ucreti 4500 diyorlar. Ekim ayinim basinda dogum olacak benim. Simdilik memnunum herseyinden. Hastane de fazlasiyla temiz, yeni ve düzenli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…