Izdirap icerisindeyim

Rabbime havale eder...Bol bol dua edip hakkımda hayırlısını isterdim...Rabbim sıkıntılarını tez zamanda gidersin Ferahlatsın...Ya Fettah zikride çekebilirsin..Ben Ya Fettah zikrini sıkıntılı zamanlarımda çokça çekiyorum..Peygamber efendimize çokça salavat getirip ''Allahım peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine içime ferahlık ver..beni bu dertten kurtar ''diye dua edebilirsin..

Bol bol Dua et canım...Yatmadan önce abdest al namaz kıl...mümkünse sabah namazına da kalk ...gün içinde ve aksamları bol bol Dua et...Kuran dan bildiğin Süreler oku bol bol...yunus un Dua sını da unutma..

Tesekkur ederim canim(

Arkadaslar,
Caninizi cok yakan sizi acilara bogan biri icin ne yapardiniz?Sorum biraz havada kaldi ama ne yapacagimi bilemiyorum dunyada cehennemi yasiyorum.
Vallahi hiç birşey yapmam. Allah ım sen bildiğin gibi yap. Ölmesin sürünsün derim. Nitekim Allah da her duamı, bedduamı kabul eder çok şükür...

Benim de kabul etse keske (
Bazen aylarca dua edersin kabul olmaz, sonra niçin olmadığını anlarsın ve şükredersin. Bunu sadece bir kez yaşadım. Bu yüzden eminim bu konuda. Kabul olmuyorsa vardır hikmet diye. Ama bazen de duayı edersin bikaç dk sonra olur. .. Bir de çok sevdiğim bir dua var, Allahım sen hakkımda hayırlı olanı gönlüme ver, gönlümde olan hayırlım olsun :) Bir de üzgünsem bazen çok bitik hissedersem telden bakar inşirah okurdum, bazen tel yoksa inşirah inşirah inşirah diye sadece adını söylerdim. Çok şükür kötü herşey geride kaldı. Allah bizi seviyor. Bunu unutma. Herşeyi bizim için güzel yapacak :)

Ben yalniz oldugumu unutuldugumu dusunuyorum.O bana yaptiklarini cekerse bi nebze olsun icim rahatlar yoksa hep bu sekilde yasayacagim buna yasanak denirse.o o kadar mutlu ki su an bi de bana bak(

Son düzenleme:
Arkadaslar,
Caninizi cok yakan sizi acilara bogan biri icin ne yapardiniz?Sorum biraz havada kaldi ama ne yapacagimi bilemiyorum dunyada cehennemi yasiyorum.
Konuyu bilmiyorum ama Rabbım ferahlık versın ıcıne. Dualarını oku, Kuran ını ac oku. Rabbıne sıgın, O ndan başka derman yok bize. İçimizi O bilir, dermanı da O nda.

Cektiklerim sona ermiyor eziyetim devam ediyor.nasil bir kafeste yasiyorum bilseniz.tek basima hucremdeyim F tipi..demir parmakliklardan iceri isik bile girmiyor ..ne atlet getiren var ne de ziyaretcim(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…