İyileşiyorum galiba :)

Xyzel 56789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
142
562
Çok feci aldatıldım konusu sahibiyim kızlar hatırlarsınız bolca dertleştik. O kadınla benim exin mesajlarını 1 haftadır okumuyorum ve o kadar iyiyim ki. Burda okuma artık diyen arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. Bol bol banlandığım için yazamadım. Hepiniz sağ olun.Geçen cuma uzaklaştırma kararı çıktı. Bugun evden ayrılalı 46 gün oldu nasıl oldu bilmiyorum ama günde toplasan 5 kez gelmiyorlar aklıma. Kuş gibi hissediyorum. Akşam işten gelince yemeği yiyip benim durumumda ve 2 ay önce boşanmış komşumla gece yarısına kadar balkonda güle oynaya oturuyoruz. Hızlı unutmamda çalışıyor olmamın da etkisi var çok şükür. Ama içimde ne kızgınlık ne öfke ne intikam hicbirsey kalmadı. Çocukla konuşurken sesi bi yerine kaçmış gibi geliyor perişan olduğu belli sanırım o yüzden de mutluyum. Sevse de sevmese de bi yuva yıkıldı düzeni bozuldu hizmetçisi yok oldu. Bunları düşününce içimin yağları eriyor.

Çok sevindim senin adına. Onun pişmanlığı, perişanlıgi hiç umrunda olmasın. İster o kadınla davullu zurnalı düğün yapıp evlensin, ister sokaklarda sürünsün dönüp bakma bile. Sadece kendi mutluluğuna odaklan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…