Iyiki varsin ufuğummmmm (dünün etkisinde kaldim yazmak istedim)

gülsümcüm canım çok teşekkür ediyorumm.. elbette herşey bekarlıktaki gibi laylaylom değill bunu zaten annemde hep der baba kapısı meydan kapısı diyee :)) sende sanrıım bu tezi doğruluyanlardansın

maşallahh belinayımm inş. hep böyle devam eder
bende o mutlu olduğu zaman morali iyi olduğu zaman kendimi daha iyi hissediyorum

allah mutluluğunu daim etsim canım.

İnsan sevgilisi mutlu olunca mutlu oluyor tabii,
ama ben "5 sene sonra ilk defa maça gitmesine izin verdim" lafına takıldım..

İnsan sevgilisi mutlu olunca mutlu oluyor tabii,
ama ben "5 sene sonra ilk defa maça gitmesine izin verdim" lafına takıldım..

ben korkuyorum öyle maçlarda stadalarda bişi olucak diyee ömrümee ve benim ömrüm aşırı fanatiktir yenildiğiinde suratı asılır hemen ve bununda etkisiyle evine lig tv aldırdımm üye etim onu maça gitmesin aklım onda kalmasın evinde paşa paşa izlesin diye,, ama çok ısrar etti iş arkadaşlarıyla beraber gidiceğini söyledi bende daha fazla kıramadım canım yani gözüm gibi koruyum sakınıyorum ömrümü..

SİZDEDE BÖYLE OLUYORMU YOKSA BEN TÜRÜNÜN SON ÖRNEĞİMİYİM...
Degilsin canım son örnegi.dün sevdigimle birlikdeydim misafir ettik ve bana 10dk iizin verdiler mutfakda oturup konuştuk ve ben gözlerine bakmaya kıyamadım nasıl bi aşkdır sevdadır içimdeki.inanılmaz duygu,
Dediki bana neden sürekli çay verdin içeçegim yoktusa içtim hep sordun içermisin diye.bende dedimki sana çay vermekden zevk alıyordum hizmet etmekden.

ayyy süpermişşş nazlııcımmmmm:asigim:

allah ayırmasınn bende bayılırım bu sarkılaraaaa :)

Allah bir yastıkta kocatsın canım :)

Ben de böyleyimdir ama benim aşkım daha bi mutlu olur ben mutlu olunca. Her konuda destek olur yanımda olur bi dediğimi iki etmez bitanecim benim

rabbim kalbi merhametli yüreği sevgi dolu insanlarla karşılaştırsın herkesin evine sağnak sağnak mutluluk yağdırsın inşallah

yar demek yetmez canımda cansın
her kulun hakkını, bahtını, şansını
verene bin şükür iyiki varsın

cnm benim Allahım ayırmasın hep mutlu olun inşallah a.s.

amiiiiiinnnn ne güzell bi dilek böyle bu yüreğine sağlıkk:1hug:

maşaallah nazar degmesin Allahım sizi ıkı cıhanda ayırmasın inşaallah :asigim:

canımcımm Allah bir ömür mutluluğunuzu daim etsin.a.s.
Ama bence bu kadar dillendirme yerimseniben
Göze gelirsiniz vallahi

napimm duramıyorum paylaşmadannnkiiii herkes bilsin aşkımı duysun istiyorumm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…