Iyiki varsin ufuğummmmm (dünün etkisinde kaldim yazmak istedim)

E

EU2

Ziyaretçi
ben ne zor günlerin şahidiyim
çok savaştan çıktım sağ salimim
yok kimseye ahım
dost düşman sağ olsun
yar iyiki varsın
can sende son bulsun

sen dar günümde helal lokmamsın
yar demek yetmez canımda cansın
her kulun hakkını, bahtını, şansını
verene bin şükür iyiki varsın
:nazar:

Bende kaybolanı
Sende bulmak güzel.
Yitip unutulanı
Sende görmek güzel.

Güzel demek yetmez
Muhteşem olmalıyız.
Bakir bir yere,
Seninle varmalıyız.

Bir umut gözlediğim,
Yıllardır beklediğim
Kalbimin sahibisin sen.
Çırpınıyor yüreğim,
Ferman buyur ölürüm
Ömrümün sahibisin sen.

Duy şu kalbimin vurduğu sesi
Dilerim bitmesin bu tutku, sevgi
Kulak ver dilimden dökülen sözlere
Bir söz, bir evet bana versene.
Evlenir misin benimle?

Kader, kıymet budur
Kısmet buna derim.
Mutluluksa dileğim
Seninle yaşamalı.

Yaşamakla bitmez
Muhteşem olmalıyız
Mucize bir yere
Seninle varmalıyız.

Bir umut gözlediğim,
Yıllardır beklediğim
Kalbimin sahibisin sen.
Çırpınıyor yüreğim,
Ferman buyur ölürüm
Ömrümün sahibisin sen.

Duy şu kalbimin vurduğu sesi
Dilerim bitmesin bu tutku, sevgi
Kulak ver dilimden dökülen sözlere
Bir söz, bir evet bana versene.
Evlenir misin benimle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amma aşkmış ha sizin ki de...coksekeriremsu

Aşk insana böyle topic üstüne topic açtırır işte..coksekeriremsu

Allah ayırmasın ne diyelim..Şeniz

cnm benim inş bir ömür mutlu olursunuzzzzz maşallah

allah tamamına erdırsın..sonsuza dek mutluluk allah bozmasın nazrlardan saklasın...
canım..

Yaa ben sevdiğim adam için bişi yaptığım zaman yada onun hoşuna gidicek bişey giydiğim zaman süslendiğim zaman ve onunla ilgili bişiler olduğu zaman çoook heyecanlanıyor mutlu oluyorum nebilim şöyle söylim mesela dün maça gitti 5 senenin sonunda ilk kez izin verdim stada gitmesine, iş arkadaşlarıyla toplandılar gittiler ve bana çektiği her mesajında sesini duyduğum her anda mutluğunu hissedebiliyordum hatta bir ara resmini çekip yollamış stadda ve o yüzündeki tebessümü görünce bi acaip oldum onun mutluğunu görünce sanki bana trilyonlar çıkmış gibi acaip sevindim nebilim o güldüğü zaman sevindiği zaman ben bir aciap oluyorum kurban olurum ben ona yaaa :asigim:
Dün mesaj atmış" aşkım staddayım hacı oldum "diye , "ne hacısı aşkım" dedim? "stadı tavaf ediyorum" yazmış :) çocuk gibi mutluydu küçükte değil 26 yaşında benim kocabebeğim :emir_bebek: eve geldi mesajlarda hala anlatıyo neler yaptı neler etti bir çırpıda durdurak bilmeden mutluluğunu paylaşıyor bende gözlerim parıldayarak dinledimm.. SİZDEDE BÖYLE OLUYORMU YOKSA BEN TÜRÜNÜN SON ÖRNEĞİMİYİMkaydirigubbakcemile3

Ne güzel; sizde o da birbirinize aşıksınız, okadar belli oluyor ki, anlattıklarınızdan.
Allah nazarlardan saklasın.

Sevdiceginin mutlu oldugunu bilmek, mutlu oldugunu gormek, onunla mutlulugunu paylasmak cook guzel bi duygudur eminim...
Ayrica iliskinizede hayran kaldimm:nazar:.. Nazar degmez insallah canim:nazar:

çok teşekkür ederim güzelimmm evet mükememl bir duygu gerçektennn

evet biribirini seven değer veren herkeste böyle olur..değişik bir durum söz konusu değil bence..
demek ki birbirinizi çok iyi anlıyorsunuz...

evet özlemcim çok iyi tamamlayıp anlıyoruz yani artık gözlerimizle neler demek istediğimizi anlatır oldukk

Allah bozmasın darısı hepimizin başına :) nazar değmesin mutluluğunuz daim olsun işallah bu zamanda zor bulunuyor artık böyle sevgiler

Canım sevmek çok güzel bir duygu hele de karşılıklı olunca daha da bambaşka oluyor.Allah sevenleri ayırmasın.:Saruboceq:

ay cok seker bi ciftmissiniz sizde canim
allah bozmasin insallah
bende ayni sen gibiyim inan bana

şekerizdir biz yaaa ayrılmaz ikiliyizdirrrr :)) oyyyy oyyyy dur ben mesaj atim aşıma özledimmm :)))

Insallah bir ömür boyu sen onun oda senin mutlulugundan mutlu olur belinaycim....:nazar:

Rabbim sevginizi daim kilsin:Saruboceq:.....Lakin yinede sunu demeden gecemicem güzelim, bu günlerinin kiymetini bil tadini cikar, basinizda esen bu kavak yelleri er yada gec evlendikten sonra esmeyecekbenneyaptımki.....cok daha farkli bir boyuta gecicek iliskiniz.....bu günlerini cok özleyeceksin....:1hug:

Bende esimi mutlu etmekten mutlu olurum, ama damarima bastigi zaman onu mutsuz etmekte hosuma gider...:1closedeyes:yerimseniben

X