Iyi Kötü Komik yada Can Sıkıcı Tesadüfler

Donusunboylemiolacakti

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2016
4.513
4.201
Merhaba kızlar

Burda birçok gülmeceli sohbet muhabbetlik topikler var ama hepimizin hayatinda zaman zaman film gibi diyebilecegimiz tatli tesadüfler yada yine film gibi diyebilecegimiz trajik tesadüfler olabiliyor

Daha onceden boyle bir topik acildimi bilmiyorum ama acilmadiysa eger burdan baslayip o tatli anlari yada yada yesilçam tadindaki trajik anıları paylasmak istermisiniz paylasmak isterseniz Kadınlar Kulubunun degerli kızçelerine hayırlı uğurlu olsun

hiççç film gibi tesadüfüm yok yaa yinede bir merhaba diyim dedim D:
Hosgeldin belki vardirda sen hatirlamiyorsundur yada ilerde olur oyle film gibi bir tesadüfün bu sitede bi arkadas esiyle tanismasini anlatmisti tesadufle karisik tam film gibi hikayeydi esi kendisini okulda gormus sanirim o zaman arkadasin sevgilisi varmis 3 yil sonra tekrar karsilasmislar falan ayyy nikini unuttum

Ya bende de normalde olmazdi ama 2-3 gun icinde omrumun sonuna yetecek kadar tesaduf yasadim paylasmak isyiyorum ama kimligim belli olur diye korkuyorumaz bucuk pinpirikli biriyimde

anam bacım çıkmaz rahat ol yaz gitsin azcık gülek

Yaa nolduu anlaattt

Ayyy bi tane anlatayim simdi stajda bigun imzadan donuyom adamin merdivenlerde arkamdan geliyo sadecemerdiven donuslerinde goruyorum oyle baktigimda yok bi ilerledi onume geldi antep fıstığı uzatti biri yer biri bakar kiyamet ondan kopar dedi hayir vs israr kiyamet avucuma doldurdu sonra ben hasta yada hasta yakinidir bi daha nerde gorucem diye umursamadim

Sonra bigun yogun bakim servisindeyim.kapilari bilirsiniz dışardan acilmasin diye otomatik sensorlu kapi biri kapiyi caliyo falan filan sekreterde medikalci herhalde zahmet olmassa su kapiya bi yaklasta acilsin dedi

Kapiya yaklastim kapi acildi evlilik programlarinda paravan acilir ya
Aynen o moddayız adamda soyleniyo o arada dusman olsa bu kadar bekletilmez falan bi bakiyoooo taaa -taaa karsinda ben o sasiriyo ben sasiriyom tabi o ilerliyo ben arkadayim donul donup bakiyo

Neyse ertesi gun ameliyathaneye girip bi dr yi bulmam lazim acelem var kostur kostur moddayim bi baktim birinin yuzunde maske indirdi buyur burdan yak ayni herifff x bey nerde biliyormusunuz diye sordum bilmiyorum desi yuzum artik nasil ni sekil almissa bilmem mi gerekiyodu dedi

Bende o saskinlikla ne bileyim her tasin altindan siz cikiyorsunuz nereye baksam ordan cikiyorsunuz bilseydiniz fena olmazdi yani dedim adamda iyi bisey mi dedin kotu bissy mi dedin degince nasil anlarsan oyle iste dedim gittim

Sonra bi kac kere daha tesadufi karsilasmalar oldu ama boyle eglenceli degildi benim anlatamadigima bakmayin siz o ambians falan cok farkliydi romantik komedi tadinda eglenceliydi yani

romantık komedii

alevlenmiş gibi geldi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…