Iyi geceler arkadaşlar

merhametli

Guru
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2007
327
5
Ben yine geldim:)bir derdim varr ....erken gebelik belirtileri deniyor ya..bu forumda bir zamanlar gebe kalmayı bekleyen ve gebe kalan arkadaşlar varsa bişi sorucam...??? Adetime 5 gün var( 14 aralık)fakat 4_5 gündür sol kasıkda ve belimin sol tarafında hiç geçmeyen ağrılarım var ..ve karnımda özellikle sol kasığımda basınç hissi gibi bir his var oturup kalkarken sancı oluyor.ben adet öncesinde sancılanır 2_ 3 gün içinde adet olurum ama bu ağrılar yumurtlama sonrası başladı..acaba gebemiyim diye düşünüyor ve umuyorum.bu konuda bana cevap yazacak kendi erken belirtilerini anlatacak birileri varsa lütfen yazın çok ihtiyacım var..rabbim yardımcımız olsun amin..

Oyy canım ablam benim konumu açtın senBen biliyorum inşallah hamilesin ve belirtilerinde o sebepten

Kızlar bende sizin gibiydim
Hatta ara ara midebulantıları oluyordu, göğüslerime dokunamıyordum fakat ben hiç hamilelik belirtisi olarak anlamamıştım çünkü düşünmüyorduk.

Adet günüm sancılarım başladı dedim olacam kesin az lekeler geldi ve belim felaket ağrıyordu karnımda şiş

İki gün sonra o lekelerden eser kalmadı benim o zaman dank etti acaba hamile olabilir miyim diye?

evde test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı bir kaç gün sonra bir daha yaptım yine silik çıktı ama bu arada bel ağrılarım arttı aradada böyle adet sancısı gibi sancı geliyo bir iki dk sürüyo kesiliyo

Geçen gün gittim kan testi verdim bugün sonucu aldım değerim 2binin üzerinde çıktı yani hamileyim (5+5 haftalık)

keseye baktıracam bugün

Bel ağrılarınız dahada artacak çok fazla ayakta durmamaya dikkat edin

Son düzenleme:

ÖNCELİKLE TEBRİK EDİYORUM ALLAH KUCAĞINIZA ALMAYI NASİ ETSİN MESAJINIZDA ÇOK AÇIKLAYICI OLMUŞ TEŞEKKÜRLER..DİLERİM BENDE GEBE KALIP BELİRTİLERİM ŞÖYLEYDİ İUNLAR OLDU ..VSVSV DİYE MESAJLAR YAZABİLRİM..ÇÜNKÜ BİRİBİRİMİZDEN KISACIK BİR MESAJDAN IŞIK BEKLİYORUZ ..CUMA GÜNÜNÜN HÜRMETİNE RABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİN AMİN AMİN AMİN....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…