Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri iyi bir yöntem daha :)

suhgogok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2014
69
0
Kizlar bi deneyin pisman olmazsiniz ben 1 kere yaptim kocam evden kovuyodu kokusundan :) o yuzden yapamiyorum ama bi arkadasim memnun kalmisti baya. Cemen otu tozu var aktarlarda onu suyla karstirip yoguruyosunuz cigköfte gibi bi kivamda olacak bu karisimi avuc icinde bastirip göğüs üzerine koyuyosunuz sabaha kadar bekliyo kasinip kizarmasi normal korkmayin :) kokusuna dayanabilen yapsin baya baya etkili

Kizlar bi deneyin pisman olmazsiniz ben 1 kere yaptim kocam evden kovuyodu kokusundan :) o yuzden yapamiyorum ama bi arkadasim memnun kalmisti baya. Cemen otu tozu var aktarlarda onu suyla karstirip yoguruyosunuz cigköfte gibi bi kivamda olacak bu karisimi avuc icinde bastirip göğüs üzerine koyuyosunuz sabaha kadar bekliyo kasinip kizarmasi normal korkmayin :) kokusuna dayanabilen yapsin baya baya etkili

Ne kadar sürede ne kadar etki görmüş arkadaşın canım? Ben çemen tozunu kullanıyorum ama zeytinyağıyla karıştırdım ben o şekilde sürüyorum

Saniyorum 6 kez filan yapmis oyle demisti 75 di onun 80 olmus benimde bugune kadar ne sürdüysem okadar kaşındırıp kizartmamisti yapmak istiyorum ama esim yanima yaklasmadi kac gun

Ne kadar sürede ne kadar etki görmüş arkadaşın canım? Ben çemen tozunu kullanıyorum ama zeytinyağıyla karıştırdım ben o şekilde sürüyorum

Canim benim dedigim gibi denermisin bi kac gun gelismeleri yaz bakalim yaglami daha etkili suylami anlarsin zaten yaptigin icin olurmu

Canim benim dedigim gibi denermisin bi kac gun gelismeleri yaz bakalim yaglami daha etkili suylami anlarsin zaten yaptigin icin olurmu

Canım ben bunları çok araştırdımda derimizde sürdüğümüz şeyin emilmesi için yağlı olması gerekiyor yağ olunca derinlere kadar emilebiliyor ve zeytinyağıyla çörekotu yağı içine eklediğin maddeyi güneşte bekletince onun mesela çemen tozunun içindeki maddeleri ayrıştırıp yağa geçmesini sağlıyo zaten geçmese bir işe yaramaz ve su bu iki şeyide yapamıyo
Ben sudansa benim şuan yaptığım karışımın işe yarayacağını düşünüyorum bu zamana kadarki araştırmalarıma göre

Saniyorum 6 kez filan yapmis oyle demisti 75 di onun 80 olmus benimde bugune kadar ne sürdüysem okadar kaşındırıp kizartmamisti yapmak istiyorum ama esim yanima yaklasmadi kac gun
6 kere sürmeyle nasıl 75ten 80 e çıkıyo :KK43: 6-9 aydan bahsediyoruz biz 6 sürmeyle o kadar büyümesi bana inandırıcı gelmedi arkadaşının kilo yada başka bir sebepten büyümüştür bence :KK43:

6 kere sürmeyle nasıl 75ten 80 e çıkıyo :KK43: 6-9 aydan bahsediyoruz biz 6 sürmeyle o kadar büyümesi bana inandırıcı gelmedi arkadaşının kilo yada başka bir sebepten büyümüştür bence :KK43:

Valla deniz eyin iste gercekten memnun kalmisti simdi dogum yapti gerci 90 takiyo onunda cok kücücüktü

Valla deniz eyin iste gercekten memnun kalmisti simdi dogum yapti gerci 90 takiyo onunda cok kücücüktü
Canım doğumdan dolayı büyümüştür onunki doğum+kilo , imkansız 6 kere çemen sürüp o kadar büyümesi :KK43: keşke öyle olsa o kadar kolay değil malesef :KK43:

Son düzenleme:

canım sana kullandıkları makina böyle bişeymi?
$113998562_tn50_0.jpg

Göğüs Sıkılaştırıcı Ve Büyütücü Breast Enhancer

birde bu var şekle bakılırsa bu mantıkta göğüs kanalları büyüyor gibi ..
sanki göğsümüzde süt yok ama kanallar çekilip uzuyor $113940954_tn50_0 (1).jpg

gitti gidiyorda gördüm bunu ama nasıl bişeydir hiçbi fikrim yok..
göğüs büyütücüler yazsan bi çok şey çıkıyor..

Ben alabilirim ucuz hem , bide japonların ürettiği bi göğüs pedi var holybra oda büyütüyomuş videosu var onu izledim

sanki göğsümüzde süt yok ama kanallar çekilip uzuyor Eki Görüntüle 1128119

canım bunun işlevini lavabo pompası da görür bi yerde görmüştüm ve çok şaşırmıştım lavabo pompasıyla göğüs büyütmüş biri ya cok merak ettim denicektim lavabo pomğasıyla ama annem damarların kopar gibi birşey dedi korkuttu beni:KK43:

sanki göğsümüzde süt yok ama kanallar çekilip uzuyor Eki Görüntüle 1128119

canım bunun işlevini lavabo pompası da görür bi yerde görmüştüm ve çok şaşırmıştım lavabo pompasıyla göğüs büyütmüş biri ya cok merak ettim denicektim lavabo pomğasıyla ama annem damarların kopar gibi birşey dedi korkuttu beni:KK43:

O alet ucuna takılanda aynı bunun gbi ama alet büyük ay bu ne kadar mış alacam ben göğüslerim elektrik alsınlar

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla bilmiyorum benim girdigim makina profesyonel kızlar mesela jel filan sürüyolar yoksa elektirik carpiyomus bende 1 bucuk yil guzellik salonunda calistim kuaforum zaten ama bizde bole bi cihaz yoktu pek bilgim yok yorum yapsam dogrumu olur yanlismi bilmiyorum

X