Selülit İyi bir selülit masaj aleti

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

jordin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2012
72
39
slm kızlar selülitlerim okadar fazla ki kafayı yiyeceğim kendimden tiksiniyorum artık bildiğiniz yada kullandığınız iyi bir masaj aleti var mı almayı düşünüyorum fakat bişi bulamadım philips cellese hakkında çok güzel yorumlar var fakat ürün artık piyasada yok:KK43:(ne alacağım bir önerisi olan yardımcı olabilicek var mı

slm kızlar selülitlerim okadar fazla ki kafayı yiyeceğim kendimden tiksiniyorum artık bildiğiniz yada kullandığınız iyi bir masaj aleti var mı almayı düşünüyorum fakat bişi bulamadım philips cellese hakkında çok güzel yorumlar var fakat ürün artık piyasada yok:KK43:(ne alacağım bir önerisi olan yardımcı olabilicek var mı

Merhaba, ben keseal.com'dan at kılı fırça aldım, arada limon suyu arada zeytinyağı ile en az bir saat masaj yapıyorum, haftada 2 kez. Tavsiye ederim. Zaten bir kez fırçalamaya başlayınca o kadar iyi geliyor ki 1 saat nasıl geçiyor anlamıyorsun..

kızlar bende selülit masaj aleti aldım çokta memnunum celluless md vakumlu lazerli makinam ama sitede ıce frozen terapy die bişey duydum onu kullanıcam şimdi zaten benim selülitlerim sıkınca belli olanlardandı ama ben yinede rahatsız oluyordum makinamı satın almak isteyen olursa mesaj atabilir 55 tl ye satıyorum bu arada ıce frozen kullanan varsa bana bilgi verirse çok sevinirim.....

canım ben masaj aletimi satıyorum çok memnunum memnun olmadığımdan satmıyorum ama artık ihtiyacım yok çünkü benim selülitlerim yeni başladı yağlarla masaj yapıyorum sdece ama ben çok memnun kaldım celluless md lazer ışınlı makinem vakumlu garantisi faturası herşeyi var düşünürsen mesaj atabilirsin

canım ben masaj aletimi satıyorum çok memnunum memnun olmadığımdan satmıyorum ama artık ihtiyacım yok çünkü benim selülitlerim yeni başladı yağlarla masaj yapıyorum sdece ama ben çok memnun kaldım celluless md lazer ışınlı makinem vakumlu garantisi faturası herşeyi var düşünürsen mesaj atabilirsin

55 liradan daha düşüğe vermez misin canım. Çünkü biliyorsun ki kampanyalı dönemlerde onun sıfırları 55 liralara kadar düşüyor.

Merhaba, ben ...........'dan at kılı fırça aldım, arada limon suyu arada zeytinyağı ile en az bir saat masaj yapıyorum, haftada 2 kez. Tavsiye ederim. Zaten bir kez fırçalamaya başlayınca o kadar iyi geliyor ki 1 saat nasıl geçiyor anlamıyorsun..

canım senin selülitlerin ne derece benim epey ilerlemiş vaziyette yer yer çökmeler var bacaklarımda eskiden eğilince bacağı öne doğru adım atarken falan belli olmuyodu şimdi tamtersi daha da kötü görünüyor.Yani bu yöntem beim gibi ileri derecede birinin işine yarar mı bir de bu fırçayı aktarlardan mı alıyoruz

X