Göz Çevresi Bakımı İyi bir göz çevresi kremi önerisi olan..

meleknurdogan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2017
1.120
567
35
Malesef uykusuzluk ,stres +genetik olarak göz altı torbam halkalar aldı gidiyor.. genetik iki yaşında çocuklarda bile var bziim ailede.. herkese var oyle söyleyeyim kullanmadığım şey kalmadı garnierin maskesi disinda fayda bulmadım hiç bir şeyden .. bir beş seneye falan aldiracagim zaten ameliyat düşünüyorum .. o zamana kadar kullandığınız onerebileceginiz bir krem var mı .. aslında bu ameliyatı bu sene düşünüyordum ama malesef durumlar meydanda bu karşılıklikta olamam..

Kiehl’s dan çok memnunum ben. Anti aging olanını kullanıyorum. Bir de eye corrector serisi var. Çok işe yarıyor. Hem tester da veriyorlar bir uğrarsan

Soğuk avakado dilimlerini gözaltı torbalarında beklet cnm 🌸😎 ardından küçük bi buz küpü gezdir. Gözaltlarında. İlla kimyasal kullanmak istersende estee lauder tavsiye ederim 😘

Soğuk avakado dilimlerini gözaltı torbalarında beklet cnm 🌸😎 ardından küçük bi buz küpü gezdir. Gözaltlarında. İlla kimyasal kullanmak istersende estee lauder tavsiye ederim 😘
İşe yarasın da yok kimyasal illa kullanma derdinde değilim.. ama ise yaramayacakmis gibi geliyor.. ırsi biraz .. aldırmayı düşündüm ama şu durumlarda ameliyatı erteledim..

İşe yarasın da yok kimyasal illa kullanma derdinde değilim.. ama ise yaramayacakmis gibi geliyor.. ırsi biraz .. aldırmayı düşündüm ama şu durumlarda ameliyatı erteledim..
Kimyasaldan kastım o değildi kuzum. Yani kimine bitkisel yarıo kimine kimyasal. Umarım sende ucuz yollu bi şekilde halledersin anlamında demek istedim aslında eksik anlatmışım 🙏😇

Kimyasaldan kastım o değildi kuzum. Yani kimine bitkisel yarıo kimine kimyasal. Umarım sende ucuz yollu bi şekilde halledersin anlamında demek istedim aslında eksik anlatmışım 🙏😇
Vallahi kremlerden emin olabilsem kullanırım ama.ameliyat en garantisi gibi

X