isyan ediyorum

Yazılarıma karşılık veren kişinin bukadar güçlü ve ne istediğini bilen birisi olması beni gerçekten onure etti saol1tek kelimeyle şunu demek istiyorum:İNSAN HERZAMAN HAKETTİĞİNİ DEĞİL,KENDİNE YAKIŞANINI YAŞAMALIDIRderim ben...(belki de senin gibi benim gibi bizim fikrimizde olanlar gibi...)a.s.

ben bunarı hakedecek ne yaptım sevdm yaaaa sevdım benım sevgım bukadar degersızmıydı bukadr neden degersızlestrdı sevgımı

arkadasim biliyormusun sen büyütüyorsun yasadikalarini...
seninkide farkli degil hepimizin yasadiklarindan...
6 ay diyorum sana ruh gibi yani yasayamadigim 6 ay...
gururumu defalarca cigneyip gectigim, sabah aglayarak uynanip, geceleri aglayarak yatip, herkesle olmadik yere tartisip, kendi kendimi ucurumun kenarina kadar sürükledigim alti ay...
ama bak simdi gülüyorum o yasadiklarima...
ve kendime yasattiklarimdan dolayi asktan nefret ediyorum...
yani kendine gel, birak daha fazla kendini mahvetmeyi...

ya benımkısı enkazda değill benımkısı baska bısey cıkamıorum işin içinden allahım ne olur dayanma gucu verrrrrr bana ne olursun

canım bak sen bence bizim dediklerimizi bir defa dene eğer olmadı yine kendine dur diyemedin bu takıntı haline gelen adamdan kurtulamadın bence uzmanı olan işinin ehli olan bir profosyonel tarafından yardım al derim onlar en aşılmaz zorlukları aşmada insanın dertortağı ve paylaşımiçin en güzel arkadaşı olurlar emin ol1eğer hala kendini istiyorsan bari bunu dene canım ya!yazık etme daha fazla kendine ,üzme canını!a.s.

doktarda gittim haftada ıkıkez gıttım doktora ılac kullandım ısımlerını yazmayım her yolu denedım ben ınanın tekrar dondugum de doktorum bana dedıkı kendıne edıceksın dedıııı lutfen o ınsandan uzak dur dedı yapamam dedım tekrar denedımm ama yıne yarım bıraktı ben ona guvenmıstım oysa

sen hala kendini kazanmayı değil sevdiğini kazanmayı düşünüyorsun ne deyim canım ya inşallah güzel olsun sonun!

ewet ama bu kess kendımı kazanıcam .... o her defasında nasılsa benı bırkp gıdecek

senden beklenenin üstünü çıkmalısın herzaman .insanları hayrete düşürmek acından dolayı değil de senin kendini aşmandan dolayı olsun canım artık ya lütfen....a.s.

Bitanem çok üzüldüm açıkça neden böyle oluyo anlamıyorum hep sevenler acı çekiyor. Şunu düşün o insanla mutlu olabilcekmisin evlensen bile hep içinde bir korku ya birgün terkederse demicekmisin bu korkuyla nsl yaşarsın hayat şimdikindende zehir olur belkide sana. Yalnız kalmamaya çalış gez hep yanında birileri olsun eğlenceli yerlere git ne bilim bu tarz şeyler yap bu şekilde atlatabilirsin ancak. Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…