isyan ediyorum

cimcime2709

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
466
0
insan neden sevdiğinden vazgecmez neden ben bütün hatalarına rağmen bunu başaramıorum ben aslından vazgeçmem gerektıgını biliorum neden bunu kendime itiraf edemiyorum...herkese akıl verirken neden kendime akıl veremıyorum ne olur bana yardım edin allah rızası için gözlerimden damla damla yaşlar süzülüyo beni mutlu edemedği halde neden savaş veriyorum neyin savaşını veriyorum ALLAHIM ne olur yardım et bana yalvarıyorum her gün daha çok göz yaşı döküyorum.... o hayatımdan gittiğinde farkettim sağlıgımda gitti...doktr doktr gezerken o yanımdamıydı neden ben bana bunca haksızlıgı yapan bi insanla beraberım neden kendıme itiraf edmıorum ben bıktım artık en guzel günlerimi yaşamam gerkırken neden ben bunca göz yasıyla bu satırları yazıyorum...sen gittiğinde ben bu hayatta tutunamadım başaramadım şimdi sen benimlesın ama ben sana benimsin bile dıemıorum biliorum bırgun sende bütün sevdiklerim gibi gideceksin allahım ne olursun benı al yanına ben onun gittini görmeyim....kimse bana senın gıbı sarılmadı belkı cıkar için sarıldıgın o el bana şimdiye kadar göremedğim aıle sıcaklıgını hıssetrdi.. kımse olmadı yanımda senin kadar gıtme kal dıe haykırsamda brgun gıdcek sın baska tenlere dokunacak baskalarına sarılacaksın....annem ceyızımıze yorgan dıktırıomus hayal bile edemedim sıcacık o yorganın altında uyucaz askımla dıyemedım kiii yüreğime acı saplandı her sabah kalktıgımda kaybetmenın korkusu var ne olur gıtme hayatımdan ben sensız ne yaparım nasıl dayanırım bıdaha gidişinee nasıl tutunurum hayatta bidaha ne olur...karanlk dunyamın ışıgı sensin benı karanlıga atıp gıtme ne olur ........................................................senağlamasenağlamasenağlama

Erken kalktım bu sabah bu şehri terk etmek istedim
Sonra oturdum saatlerce düşündüm, olmadı işte hiçbiri
Hayal de bir yere kadar, gözlerim kapandı hasret oldu sevgiye ruhum
Yeni güne umutla başlamak pek bir zormuş, kandırdım ben kendimi
Olmamış olmadı ve de olmayacak kadar uzak bana umutlarım
Harlanır aleviyle bir an söner tekrardan külleri kalır ardında
Bana zindan olan hayatın kapıları aralanır.
Dön yine başa savaşalım ama ben kendimi çok yordum
Denedim ben ama kazanamadım, yoruldum artık gidiyorum
Bunaldım artık gidiyorum, ne olduğunu anlayamadan yığılıp kaldım
Son bir kez dönüp arkama baktım, oysa ki başaramadım.

Ya canım sen kendini bile bile üzüyorsun sonu kötü olacaksa madem neden hala hem isyan ediyor hemde deli gib onu istiyorsun anlamadım.umöarım dilediğin herşey olur ama bu kadar başında isyan ediyorsan eğer sonrasında ne kadar mutlu olursun bilemem.yinede hayatın gönlünce olsun...

Ah gençler...
Bir erkek için gözyaşı dökmenin ne kadar gereksiz olduğunu anlayacaksınız ama zamanla,büyüdükçe,olgunlaştıkça..:nazar:

Ya canım sen kendini bile bile üzüyorsun sonu kötü olacaksa madem neden hala hem isyan ediyor hemde deli gib onu istiyorsun anlamadım.umöarım dilediğin herşey olur ama bu kadar başında isyan ediyorsan eğer sonrasında ne kadar mutlu olursun bilemem.yinede hayatın gönlünce olsun...

işte ben de bunu anlayamdım bunu bıldıgım halde neden basaramıorum neden içim sızlııoo benımmmm senağlama

hiçbir zaman hayatınızı bir erkek üstüne kurmayın...
kesinlikle hayatınızın merkezi yapmayın...
bizler belki sizlerden biraz daha tecrübeliyiz hayat konusunda...
o gözyaşlarınızın değerini bilin..
bu kadar kolay akmamalı...
sevgiler...

Belkide acı çekmeyı sevıyorsun..
sana acı veren bır şeyı sevıyorsun...
aslında çok kolaymış cimcime...
bende bir ara çok kötüydüm ...ama gördümki herşey insanın kendisinde bitiyor...
eminim sende ögreneceksin..biraz zamana ihtiyacın var..
üzülme inan sana acı veren ve asla senin olmayacak biri için gözyaşı dökmek inan çok gereksizmiş...
Gez toz mantıklı davran..

Gözümü de kapayıp daldım hayallere huzuru aradım bulamadım nerede
Özlemek ve de beklemek bu beden hep tek, yek yüreğim ....... sustukca daha çok kanıyor yaram konustukcada öle ne yapmam gerek anlıyamadım çare ne hayallerım umutlarım ne olacak pekı kım verecek hesabını o arkasını dönüp giderken ben acılarla basbasamı kalcam

işte ben de bunu anlayamdım bunu bıldıgım halde neden basaramıorum neden içim sızlııoo benımmmm senağlama

bence sen daha onu kaybetmeye kendini hazır hissetmiyorsun ve belkide bunu çok içtenlikle istemiyorsun işin kolayına değil her zaman sonucu katlanılması zor olsada olmasını gerekeni yapmaktır ve bunu yapmak için sadece ve önce kendini inandırıp çok istemen gereklidir.BİTTİ DERKEN BİLE HERŞEY YENİDEN BAŞLAR!

Özlemek ve de beklemek bu beden hep tek, yek yüreğim ....... sustukca daha çok kanıyor yaram konustukcada öle ne yapmam gerek anlıyamadım çare ne hayallerım umutlarım ne olacak pekı kım verecek hesabını o arkasını dönüp giderken ben acılarla basbasamı kalcam

Böyle yaptıkça normal hayata dönemezsin ki..
Zaten iyi değilsin bunun da farkındasın bile bile kendine acı çektiriyorsun..
Fırtınanın kızı arkadaş ne güzel yazmış gez,toz diye..:eek:
Ama sen bunalım yapmaya yer arıyorsun.
Yazık gençliğine yazık..:nazar:

kızlar gez toz denedım 11 ay ayrı kaldık aklımdan cıkaramadım hastalandım hasta yatagımda bıle msj attım gerı basladık yıne hersey gusel gıdıo derken tekrar darbe yemek çok koydu ya onu ben hakkedıorum başkası ıle olmasına dayanamam yapamammm bılııorm acı cektırıorm kendıme ama kurtulamıyorum neden kendımı kandırıyorum neden onun gıbı arkamı dönüp gidemıyorum ya :KK43::KK43:

kendine bu kadar kaksızlık etme lütfen canım ya bu kadar ezip bu kadar telef etme kendini!hayata sadece bir kere geliyoruz ve bir erkek için bu kadar gözyaşı dökme sakın.evlilikler çok daha zordur flörtlerden bunlar sadece küçücük kahramanlar senin için1her zaman olduğu gibi bir erkek için yada bir insan için üzülmeye değmez tamam isyan edersin saygı duyarım ama lütfen o gözlerinden güzel gözlerinden sakın yaş akıtma olur mu? o gözyaşların birgün elbet evlenirken daha sonrasında anne olurken sana mutluluk veren şeyler için akmasına fırsat ver ve seni bu kadar üzen birini artık çok isteyerek lütfen daha fazla kendini ve seni üzmesine izin vermeden çıkar hayatından!
bak bakalım birde böyle dene ...bunu kendin için yap sadece göreceksin ki:herşey yolunda ve sen acılarla başbaşa değil de seni seven birisiyla başbaşa olacaksın...a.s

uzun bir zaman bende ayni senin gibiydim...
üstelik hic degmeyecek ve hic hak etmeyen biri icin 6 ay ruh gibi dolastim...
kimse bana bosa gecmis 6 ayimi geri veremez...
bellkide beni mutlu edecek gözlerden kacirdim gözlerimi...
her animda onu diledim...
olmadi ama olmadi iste...
bazen akisina birakmak gerekiyor bazi seyleri...
ve inan bana ailem varken bir erkegi kaybedimce diye aglamam...
ask gelip geciyor, hic birsey kalmiyor geriyor acisindan baska....
eger sana mutluluk vermiyorsa yasadigin her neyse ki bence bu bir saplanti...
o zaman arkana bakmadan gitmeyide bileceksin...
yüregin baska seyler söylesede mantigi dinlemeyide bileceksin...

kızlar gez toz denedım 11 ay ayrı kaldık aklımdan cıkaramadım hastalandım hasta yatagımda bıle msj attım gerı basladık yıne hersey gusel gıdıo derken tekrar darbe yemek çok koydu ya onu ben hakkedıorum başkası ıle olmasına dayanamam yapamammm bılııorm acı cektırıorm kendıme ama kurtulamıyorum neden kendımı kandırıyorum neden onun gıbı arkamı dönüp gidemıyorum ya :KK43::KK43:

kendine bu kadar kaksızlık etme lütfen canım ya bu kadar ezip bu kadar telef etme kendini!hayata sadece bir kere geliyoruz ve bir erkek için bu kadar gözyaşı dökme sakın.evlilikler çok daha zordur flörtlerden bunlar sadece küçücük kahramanlar senin için1her zaman olduğu gibi bir erkek için yada bir insan için üzülmeye değmez tamam isyan edersin saygı duyarım ama lütfen o gözlerinden güzel gözlerinden sakın yaş akıtma olur mu? o gözyaşların birgün elbet evlenirken daha sonrasında anne olurken sana mutluluk veren şeyler için akmasına fırsat ver ve seni bu kadar üzen birini artık çok isteyerek lütfen daha fazla kendini ve seni üzmesine izin vermeden çıkar hayatından!
bak bakalım birde böyle dene ...bunu kendin için yap sadece göreceksin ki:herşey yolunda ve sen acılarla başbaşa değil de seni seven birisiyla başbaşa olacaksın...

canım boyle düşünürsen olmazki
birsüre duygusallıktan uzaklaş,duygusal şarkılar dınleme,
nedenli niyeli cümleler kurma.
bu bile bile lades olur..
Öncelikle şu melen kolık halınden kurtul.
kendine acımayı bırak..
kendi kıymetınıde bıl..
belkı kızıyorsun bana , sen anlamassın benım halımden dıyebılırsın ama..
bende aşkın ve ayrılığın en koyusunu yaşadım..ben bir enkazdan fırtına yarattım...
sende yapabılırsın.
ağladım üzüldüm ama kendi degerimide bıldım..
ailemin bana ihtiyacı olduğunu bildim..
hergun yenı umuttu benım için..
sende yap ve ne kendini nede aileni üz...

uzun bir zaman bende ayni senin gibiydim...
üstelik hic degmeyecek ve hic hak etmeyen biri icin 6 ay ruh gibi dolastim...
kimse bana bosa gecmis 6 ayimi geri veremez...
bellkide beni mutlu edecek gözlerden kacirdim gözlerimi...
her animda onu diledim...
olmadi ama olmadi iste...
bazen akisina birakmak gerekiyor bazi seyleri...
ve inan bana ailem varken bir erkegi kaybedimce diye aglamam...
ask gelip geciyor, hic birsey kalmiyor geriyor acisindan baska....
eger sana mutluluk vermiyorsa yasadigin her neyse ki bence bu bir saplanti...
o zaman arkana bakmadan gitmeyide bileceksin...
yüregin baska seyler söylesede mantigi dinlemeyide bileceksin...

ellerine yüreğine sağlık! belkide bu senin yaşadığın olay aynı belki de seni dinler ve kaybettiklerini almak için yoluna umutla devam eder!bu arada her acı aslında insanı güçlendirir ve hayata bir attığımız adımı daha sağlam atmamıza fırsat verir.kaybettiğimiz şeylerin zamanının umudun sevginin hesabını sadece biz alır ve biz verebiliriz!a.s.

canım boyle düşünürsen olmazki
birsüre duygusallıktan uzaklaş,duygusal şarkılar dınleme,
nedenli niyeli cümleler kurma.
bu bile bile lades olur..
Öncelikle şu melen kolık halınden kurtul.
kendine acımayı bırak..
kendi kıymetınıde bıl..
belkı kızıyorsun bana , sen anlamassın benım halımden dıyebılırsın ama..
bende aşkın ve ayrılığın en koyusunu yaşadım..ben bir enkazdan fırtına yarattım...
sende yapabılırsın.
ağladım üzüldüm ama kendi degerimide bıldım..
ailemin bana ihtiyacı olduğunu bildim..
hergun yenı umuttu benım için..
sende yap ve ne kendini nede aileni üz...

bizler genelde kendimizi enkaz olarak görmekten aslında acı duyuyoruz ama bazende birini bu kadar çok sevip kendimizle gurur duyuyoruz biz sevmeyi biliyoruz diye ama aslında sevmeyi bilmek acı çekmekle olmaz ki:önce yüreğimizin sonra karşımızdakinin yüreğini sevelim ki:bizler bir enkazın altından çıkan büyük bir hazine olalım sevilmenin enkazından çıkan büyük bir hazine olmak sevmekten çok daha güzeldirasıl bununla gurur duyalım...
Ellerine ,yüreğine,sevgine ,umuduna,dimdik hayata tutanan sana sağlık!a.s.

cvplarınız ııcn hepınıze teskkur ederım ama ınanın suandakı ıcımdekı acıyı anlatamıorum ben bunlarımı hakketım yalanmıydı ya hepsı neden bırdaha hayatıma gırdı o mutlu olmadı aslında hiç benle.... benden ıntıkam aldı onu sevdıgımı bıldıgı ıcın sevgımı kullandı belkıde of ya ben bıdaha nasıl kalkıcam hayata butun umutlarımda bıttı artık yaaaa

bizler genelde kendimizi enkaz olarak görmekten aslında acı duyuyoruz ama bazende birini bu kadar çok sevip kendimizle gurur duyuyoruz biz sevmeyi biliyoruz diye ama aslında sevmeyi bilmek acı çekmekle olmaz ki:önce yüreğimizin sonra karşımızdakinin yüreğini sevelim ki:bizler bir enkazın altından çıkan büyük bir hazine olalım sevilmenin enkazından çıkan büyük bir hazine olmak sevmekten çok daha güzeldirasıl bununla gurur duyalım...
Ellerine ,yüreğine,sevgine ,umuduna,dimdik hayata tutanan sana sağlık!a.s.

sağolasın canım,
bende kk ile ilk tanışmam boyle bir konuyla olmuştu..
bende çok koyu yaşadım...
ben en saf haliyle sevdim.onun yüreğini sevdim..
aşkında sevginde hakkını vererek yaşadım..
acısıda bir okadar o kuvvetle olmuştu..
ama bensevdim diye oda benı sevecek değildi..
arkasında bir enkaz ıbırakıp hayallere karışmıştı..arkasına bile bakmadı...
ama ben yılmadım yıkılmadım..çalıştım..

ya benımkısı enkazda değill benımkısı baska bısey cıkamıorum işin içinden allahım ne olur dayanma gucu verrrrrr bana ne olursun

X