İsveç diyeti

Senasnck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2017
13
0
Diyetisyene isvec diyeti yazdiran oldumu? İnternette yazan isvec diyeti yanlişmiş. Doktorlar dogrusunu yaziyormus

Brnce ogunlerini kıs,bol su ic vespor yap, bence o tur diyetler sagliksiz ekmek makarna seker hamurisi kes, bak zayiflarsin ben oylw yapiyorum 75 den 69 a infim cok sukur.

Diyetisyenler ,nenelerin evladım romatizmam için ilacım bitti yazıve aynısını der gibi dendiğinde isveç diyeti mi yazıyor.

Hiçbir eğitimli, mantıklı diyetisyen oturup İsveç diyeti yazmaz ya sanmıyorum. En sağlıksız diyetlerden biri, diyetisyen zaten size has diyet planı oluşturur, yağ-kas oranınıza, sevip sevmediklerinize göre.

Nekadar surede 69a dustunuz
Canim oyle tehlikeli diyet yapma, hamurisini, sekeri kes,sabah 2 dilim tam bugday ekmegi ve salatslik dimates fln filan ye,islenmis gidalarda yassak , kizartmapilav da yasak,ara ogunde 1 meyve ye,yemekten once ve sonra bir bardak su ic verirsin.1,5 ayda verdm. Ve yataga ac gir tamamdir bu is .:) isvec diyeti yapan kizin birinin saclari dokulmis sagliksiz yani yapma.

Bu diyeti bir hafta uyguladim cok pisman oldum
Cok sağlıksızdi
Bir hafta boyunca sanki hic yemek yemiyor gibi hissettim kendimi cok aç ve halsizdim üstelik koca hafta da sadece bir kilo verdim üstüne onu hemen geri aldım

ben daha önce yaptım, buradan da paylaşmıştım, 5 kilo verdim 12 günde. sonra 1 kilosunu geri aldım. ama bağırsaklarımın da dolduğunu düşünüyorum.

hatta şöyle anlatayım. 85 kilo ile başladım, 79,6 ile bitirdim.

şimdi tekrar başladım, başladığımda 81 dim. 3. günüm bugün, 2 günde 1,6kg gitti. ama tatilden çıktığımız için ödemlerim gidiyor olabilir.

iki diyet arasında 3 ay gibi bir süre geçti, öyle verdiklerimi de almadım yani, arada bol yedim içtim de..

yarın normal diyetisyene gideceğim, gitmeden önce şişliklerimden kurtulayım, ve sağlıklı başlangıç yapayım istiyorum. o nedenle bu diyete başladım. Toplamda 6 gün uygulayıp bırakacağım. ama kilolarım iyi gitmeye devam ederse, yani yine bir 5 kilo verecek gibi olursam, 13 de yapabilirim.

Merhabalar ben henüz yeniyim burada...ben doğum kilolarımı vermeye çalışıyorum ve destek olsun istedim malum birbirimize destek olmalıyız.ben bugün İsveç diyetine başladım hadi hayırlısı.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…