İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital Tüp Bebek

maaaaviiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
80
26
Merhaba kızlar.
İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital (Bahçeşehir) Tüp Bebek bölümü hakkında bilgisi olan var mı? Süreç nasıl ilerliyor?

Son düzenleme:
Tedavi görmedim ama eşim sperm testi vermişti çok kalabalıktı ve sonuçlara bile ulaşmamız çok zor olmuştu, sisteme düşmedi onun için bile gidip almamız gerekti vs. o yüzden biz orda tedavi görmedik

Merhaba,
Ulus mu yoksa Bahçeşehir Liv mi?

Ulus değilse diğerinin yanından bile geçme derim,

Kız kardeşim orada kadın doğum uzmanı asistanlığı yapmıştı, doktorlarının çok da iyi olmadığını söylüyordu. Bir kaç defa ben de o hastaneye gittim, çatlak olmayan parmağım için neredeyse ameliyat günü veriyorlardı. Şok olmuştum. Bir defasında da gözümün altında sulu egzama gibi bir şey çıktı, muayene oldum. Doktor ilaç yazmak yerine prim alabileceği BİODERMA nın 1.000 TL’lik göz bakım kremini yazdı. Asla geçmedi tabii ki. Asla güzel bir hastane olduğunu düşünmüyorum

Çok şaşırdım gerçekten. Peki önerebileceğiniz bi yer doktor var mı?

Kesinlikle katılıyorum adım atmıyorum bebde artık çok para odaklı bir hastane tüp bebek konusunda da hiç başarılarını duymadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…