istiharede mavi siyahın aynı anda görülmesi

limonludondurmam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
1.345
722
31
merhaba arkadaşlar bana gelen bi kısmet için 4 gündür istihareye yatıyorum görüşüp görümemek konusunda. ilk gün pembe siyah elbise gördüm ikincigün siyah asfalt pembe elbise görüm.3 . gün bişi görmedim. dün gecede hem siyah tulum giydim siyah tulum sıktı onu çıkardım saks mavisi tulum giydim. hep siyahla bu renkleri görmemdeki amacı bi türlü çözemedim ..bilen varsa yardımcı olabilir mi

Hakkınızda HAYIRLIsı olsun. Bu rüya ne anlama geliyor bilmiyorum ama hayırlısı diyelim hayırlı olsun.İlk nasıl yorumlarsan öyle olurmuş.

Sizde 3 gece daha devam edin derim ben. 7 gün yani 1 hafta devam etmek gerekiyormuş.Ondan sonrada eğer içinize sinmeyen birşeyler varsa, niyetlenin bu konuyla ilgili "ALLAH-ım hakkımda HAYIRLI neyse öyle olsun" diyin ve ayetel kürsi okuyun. Mutlaka olucaktır. O kişi sizin için doğru kişiyse herşey kendiliğinden hallolacaktır eğer değilse o kişinin mutlaka bir gizlisi saklısı çıkar ortaya.Sizde bu şekilde en doğru kararı vermiş olursunuz.

ben rüya yorumlamaya yetkili değilim; ama mantıken düşünürsek şu sonuca varabiliriz. Mavi hayırlı, siyah şer ise; senin niyetlendiğin işin hayır veya şerre dönmesi sana bağlı olabilir. Ne bileyim, mesela, bir evlilik yapmışsındır; iyi, sakin, anlayışlı bir eş olursan hayırlı bir evlilik sürdürür; anlayışsız, katı bir eş olursan evliliğin hayır getirmez gibi... bu sadece bir örnek. rüyayı yorumlamadım ki zaten böyle bir yeteneğim yok; sadece mantık yürüttüm. yine de işin içinde sen olduğun için, sen daha iyi bilirsin

X