istihare

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
kızlar adetliyim şu ara ama istihare yapmak istiyorum yalvarırım yardım edin :KK43:

kim uygunsa benim yerime yapsın nolur kafam çok karışık :KK43: görüştüğüm biri var evlenmek istiyo benle ama içime sinmeyen bişeyler var !!! Annem dün gece uyumadan önce eğer bu çocuk hayırlıysa güzel bi rüya göreyim işlh diyip uyumuş rüyasında 3-4 evin çatısı yanıyormuş.yerde bi ceviz bulmuş yemek için kırmış içi çürük çıkmış.nolur biriniz yardım edin bana?

Canım o kadar telaş yapmana gerek yok daha rüya görmeden bazı şeyler kafanı kurcalamis düşünmek ve daha iyi tanımak için kendine biraz zaman ver sen istihare bile yapsan çıkan sonuç seni yaniltabilir çünkü herkesin yaptığı olmaz dini bütün allaha yakın kimseler bunu yapmalı bence tanıdığınız bir hoca yaşlı temiz kalpli bir teyze varsa o yapsın bence ve sana tavsiyem acele kararlar verme uzun uzun düşün nasipse hertürlü oluyor

kızlar adetliyim şu ara ama istihare yapmak istiyorum yalvarırım yardım edin :KK43:

Canim mulk suresinin 14.ayetini 9 kez okuyup niyetini isteyip sag tarafina yat.Dunya kelami yapmadan uyuyana kadar Ya habir ve Ya latif esmalarini cek . Hakkinda hayirlisi olsun.

kızlar dün istihare yaptım rüyamı tam hatırlamasam da içim sıkıntılı uyanmadım (bu hayra alamet heralde :)) ama 7 gün devam edicem istihareye :44: hepinize teşekkür ederim

Kizlar nasil yapiyosunuz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X