İstihare Yorumu Yapabilecek Var Mı ?

jennyjenny

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2013
136
8
Şöyle kısa bir özet geçmek gerekirsa 5 ay önce sevgilimden bazı sebeplerden dolayı kendi isteğimle ayrıldım.Fakat hala unutamadım aklımdan çıkaramıyorum.Hislerimi paylaşıp paylaşmamakta kararsızım.Daha doğrusu aramızda tekrardan birşey olması benim için hayırlı mı olur hayırsız mı olur ( tekrardan aynı sorunları yaşarmıyız ilişki de) bunun için istihareye yatmakta buldum son çareyi.

1 AY önceki rüyamda evimizde kocaman bir kara sinek beni kovalıyordu.(Baş kısmı yemyeşildi ) Korkumdan odalara kaçıp kapıları kitliyordum ama yine o biryerlerden çıkıp geri geliyordu.Aynı gece kız olan kuzenimi gördüm.Pembe ya da kırmızı bir kazak giyiyordu sıkı sıkı sarıldı bana. ve sonrasında uyandım.1 hafta zor kurtuldum rüyanın etkisinden çünkü sinek ya da o böceğimsi şeyden gerçekten ürkmüştüm.

2 gün önceki rüyamda da birinin düğünü olucakmış ve gelinlik mağazasında buldum kendimi.Orda bir kadınla konuşuyordum bu gelinlikte aynı benim mezuniyet elbiseme benziyor o da böyleydi diye anlatıyorum.Sonrasında eve gidiyorum ve düğüne gitmek için hazırlanıyorum ama tesettüre giriyorum.(Normalde açığım) Başımı örtüyorum , uzun bir pardüse gibi birşey giyiyorum herkes çok yakıştı diyor ama ben çıkarıp normal elbiselerimi giyiyorum.Sonra da uyandım.

Yorumlarsanız çok sevinirim

Canım merhabalar,öncelikle hakkında herşeyin hayırlısı olsun
Rüyana gelince Rabbim hayırlara vesile kılsın

1-Rüyada karasinek görmek,hayırsız alçak fesat düşünceli bir adama işaret eder,yukarıda yazdıklarına istinaden bu ayrıldıgın sevgilin belki sonra seni tekrar rahatsız edebilir veya görüşmek isteyebilir sana ve gördügün rüyadan yola çıkarak tavsiyem uzak dur,çünkü bu şahıs senin için hayırlı biri gibi gözükmüyor
Kocaman bir karasinek sadece sana degil etrafına zarar veren verebilecek birden fazla insanı rahatsız ve mutsuz edebilecek kişi ile tabir olunur,
Rüyada pembe renk görmek karşına daha iyi bir insanın çıkacagına(Allah'ın izni ile)
Kırmızı renk görmek ise,kötü seni üzecek hiddetli olaylara işaret eder,kuzeninin sana sarılması ise yaşayacagın bu olaylarda yine ailen ve 1 derece yakınlarının sana destek olacagı anlamına gelir

2-Rüyada kapanmak, hayırlara işaret eder ve senin için güzel olan şeylere yorulur. Olgun bir kimse olmaya, dine ve Allah’a bir adım daha yakın durmaya,itibarlı kimse haline gelmeye işaret eder.Başörtüsü hanımların ziynetidir,ve sevdigi erkege işaret eder,ne kadar genişse rızkı bollaşır ve bereketlenir(Allah'ın izni ile)
Gelinlik görmek yakında karşına daha ahlaklı dürüst birilerinin çıkacagına yorulur
Ve tesettüre girip tekrar çıkman ise sanırım eski arkadaşını hala untabilmiş degilsin,ona dönebilme durumunuda gösteriyor,fakat rüyana göre ona döndügün taktirde hayırlı işlerle ugraşmayacagın üzülüp agayacagın mutsuz olacagın anlamına geliyor
Kapanıp açılmak ve gelinlik aklın hala eskisinde anlamını taşıyor,yalnız eski şahsiyeti hayatından çıkardıgında karşına çok daha iyi insanlar çıkabilecegini görmezden gelme
Çünkü o insan ile rüyana ve kısa açıklamana bakarak yazacak olursam pek mutlu olmamışsın

Allah hakında hayırlsını versin canım Sevgiyle kal

Gerçekleri görmemi sağladınız yorumunuz için çok teşekkürler .Ben de bazı şeylerin oluru olmadığını biliyorum ama gönül işte, belki bir umut diye beklemiyor değil. Allah'ın izniyle aşıcam umarım . Sağolun

Ben tesekkur ederim canim,insallah hakinda hayirlisi olur,gonul bu elbette sevecek xevdigini bekleyecek ama hakinda hayirli olan neyse o olsun.Aslinda ruyan sana gercekten yol gosterici nitelikte olmus bence eski insani hayatindan cikar,artilarini eksilerini dusun ona gore hareket et derim Allaha emanetsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…