İstihare Rüyası

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
196
80
25
Kızlar merhahalar. Dün biri için ( ciddi niyetli) istihareye yattım. Ruyamda büyük ablamın üstü başı un, elinde hamur babamı kalp krozi geçirtecegim diyordu. O ara üzerime bir beyaz fare ve siyah yarasa saldı. Sen geç yat dedi beyaz bi yatağa yattım. Ardindam yüksek 3 tane yesiller icinde bina gördüm. Siyah şallı modern giynmis bir kadın ortalik fena karışacak dedi . En son elime mavi bir kitap verdiler .Dediler ki urfada ona şehmus diyorlar dediler.Orada uyandim. Hayr olsun. Sizce kızlar?

Ben bunu görsem pek hayra işaret yormam etkilemeyim ama belli aslında

Uyandığınızda ki hissinizde önemli gerçi ben bu ruyayı görsem hiç iyi şeyler hissetmem korku,endişe gib

Ben bunu görsem pek hayra işaret yormam etkilemeyim ama belli aslında

Uyandığınızda ki hissinizde önemli gerçi ben bu ruyayı görsem hiç iyi şeyler hissetmem korku,endişe gib
Bugün tekrar yatacağım. Normal namaz abdestiyle yattim ama. En son elime mavi kitap verdiler. Bilmiyorum

Rüyada beyaz veya yeşil renkler görünürse o işin kişiye hayırlı olacağı, siyah ve kırmızı renkler görülürse işin şer olduğu anlamına gelmektedir. Şer olandan kaçınmak gereklidir.Rüyada görülen mavi renk, zihin berraklığa ve gelecek ile ilgili olarak daha umutlu bakmamız gerektiğine delalettir. Mavi renk anlamları arasında bilgelik, güveni, yaratıcılığı, sonsuzluğu çağrıştırmaktadır.

Allah razı olsun dua beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…