Rüya Yorumları İstihare Rüyam

lebara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2016
794
1.538
selam kızlar,

ben uyumadan evvel 145 Ya Müheymin esmasını okuyup hiç kimseyle konuşmadan sağ tarafa yatarak istihare yapıyorum. erkek arkadaşımla aramızda birkaç zamandır soğukluk var, ne olacak diye niyetlenerek yattım. bir de anlayan birilerinin yorumlamasını rica ediyorum. şimdiden teşekkür ederim :)

rüyamda onun ofisine yakın bir yerlerde yan yana oturuyorduk, onun üstünde beyazla gri arası bir tişört vardı. kendi üstümdekini net bir şekilde hatırlamıyorum; ama, açık renk değildi. çok mutlu görünüyordu, bana sarılmıştı. ben de mutluydum haliyle. rüyamda kokusuna kadar duyduğuma eminim. çok uzun süredir görmediğim arkadaşlarımı gördük birlikte otururken, el salladık. biraz da konuştuk. rüyam bundan ibaret. ne dersiniz olumlu mu?

-bu arada biz ilişkimizi çok yaymadık bugüne kadar, saklama çabamız da olmadı ama çok dillendirmedik-

İstihare de açık renk görmek iyidir niyetinizin sizin için hayırlı olduğuna yorumlanir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…