Rüya Yorumları istiare okuyup uyudum...

gulengul22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2010
21
0
arkadaşlar birçok siteden istiare duasıyla ilgili bilgi alıp uygulamak istedim o duayı okuyup iki rekat namaz kılıp uyudugunda Allahtan dileyip ilerde evlenceğin kişiyi görürmüşsün.secgilimle yeni ayrılmıştım belki bazılarınız okumuştur oyüzden denemek istedim ve şok oldum.sevgilimin annesi ben sevgilim babası filan onların evdeyiz ama okadar samimiyizki hersey cok güzel benim annemde gelip sevgilimin annesiyle tanışıyo filan okadar güzeldiki herşey sonra diorumki kendi kendime hani nerde renkler?osırada böyle bayrak gbi bişiyin içinde 87 yazıo ve yeşil beyaz yanıp yanıp sönüo snra uyanıyorum.şimdi benim anlamdığım istiareye inanırım ama bu gerçekmi yoksa bilinçaltından dolayımı oldu arkadaşlar???cevaplrınızı bekliorummmm

rüyan hayırlara vesile olsun bilmiyorum ama yeşil görmüşsün yeşil murad derler hakkında hayılısı olsun inşallah

hevesini kırmak istemem ama istiare gelecekte ne olacağını göstermez.
yani ilerde evleneceğin kişiyi görmek gibi bir şey yok.
niyetlendiğin bir işin hayırlı olup olmayacağına karar veremediğin zaman bu yolu deneyip Allah'tan sana yol göstermesini dileyebilirsin.
yani senin rüyanın bilinçaltının bir oyunu olduğunu düşünüyorum.
yine de hayırlısı diyeyim.
bizim bazen çok istediğimiz şeyler bizim için hayırlı değildir.
o nedenle en güzeli hayırlı olanı istemek.

istihareyi iyi uyguladığına emin misin?

bir takım kuralları var

ilk rüyanda bunu gördün peki ya diğerleri...

en az 3 kere yatılması gerek diye biliyorum:kahve:

ruyayi nasil yorumlarsan oyledir derler annelerimiz.. o yuzden sabah kalktiginda sen kendi icinde ne hissetti isen nasil algiladi isen oyle degerlendir derim..

ıstihare fal değildir tereddüt etmene gerek yok bilinçaltıyla da ilgisi olduğunu sanmıyorum çünkü herkes düşündüğünü görmüyor önemli olan renklerin verdiği işaret yeşil hayırdır kırmızı şerdir hakkında hayırlısı olsun canım çok güzel çok özel bir dua...teyzemde niaşnlıyken nişanlııyla sorunlar yaşayıp istihareye yatmıştı ertesi gün yüzük attı şimdi başkasıyla evli ve çoook mutlu eski nişanlısı mıı? ne sen sooor ne ben söyliyim :)

arkadaşlar birçok siteden istiare duasıyla ilgili bilgi alıp uygulamak istedim o duayı okuyup iki rekat namaz kılıp uyudugunda Allahtan dileyip ilerde evlenceğin kişiyi görürmüşsün.secgilimle yeni ayrılmıştım belki bazılarınız okumuştur oyüzden denemek istedim ve şok oldum.sevgilimin annesi ben sevgilim babası filan onların evdeyiz ama okadar samimiyizki hersey cok güzel benim annemde gelip sevgilimin annesiyle tanışıyo filan okadar güzeldiki herşey sonra diorumki kendi kendime hani nerde renkler?osırada böyle bayrak gbi bişiyin içinde 87 yazıo ve yeşil beyaz yanıp yanıp sönüo snra uyanıyorum.şimdi benim anlamdığım istiareye inanırım ama bu gerçekmi yoksa bilinçaltından dolayımı oldu arkadaşlar???cevaplrınızı bekliorummmm

İstihare fal değildir tereddüt etmene gerek yok bilinçaltıyla da ilgisi olduğunu sanmıyorum çünkü herkes düşündüğünü görmüyor önemli olan renklerin verdiği işaret yeşil hayırdır kırmızı şerdir hakkında hayırlısı olsun canım çok güzel çok özel bir dua...teyzemde niaşnlıyken nişanlııyla sorunlar yaşayıp istihareye yatmıştı ertesi gün yüzük attı şimdi başkasıyla evli ve çoook mutlu eski nişanlısı mıı? ne sen sooor ne ben söyliyim :)

dikkat çekeyim dedim:KK1:

İstihare fal değildir tereddüt etmene gerek yok bilinçaltıyla da ilgisi olduğunu sanmıyorum çünkü herkes düşündüğünü görmüyor önemli olan renklerin verdiği işaret yeşil hayırdır kırmızı şerdir hakkında hayırlısı olsun canım çok güzel çok özel bir dua...teyzemde niaşnlıyken nişanlııyla sorunlar yaşayıp istihareye yatmıştı ertesi gün yüzük attı şimdi başkasıyla evli ve çoook mutlu eski nişanlısı mıı? ne sen sooor ne ben söyliyim :)

bende size katılıyorum,her yatan kişi de göremiyor zaten
ne kadar güzel ki Rabbim sana bazı şeyleri göstemiş demekki,
hayırlısı olsun hakkında da. bi de ben istihare yoluyla görülen rüyaları,
çıkmadan pek anlatmak ii değildir diye duymuştum. bu da aklında bulunsun
yerimseniben

İstiareye namazına ben de birçok kez yatarım ve inanırım da rüyalarıma...

Yeşil ve beyaz görmüşsünüz.Hayır demektir ,hayır olsun diyim ben de.

Bu çocuk kısmetiniz olabilir.Bekleyin ve görün.Hakkınızda hayırlısı ise beri,değilse geri...

bende istihareye yatmıştım. o zaman sevgilimle evlenmek istemiştik ama cadı kaynanam yüzünden ayrılmak zorunda kalmıştık. yine eşimi görmüştüm rüyamda ama inanmamıştım. onu çok sevdiğim için bilinçaltı diye yorumlamıştım. ama seneler sonra bir ayın içerisinde tekrar evlenme teklif etti ve evlendik ne olduğunu bile anlayamadım inanki. inşallah seninde rüyan gerçekleşir hayırlı olur.

bişeyı karıştımayalım,rüyada göreceğimiz o işin olacağı anlamına gelmıyor,olursa hayır yada şer olacağı anlamına geliyor..sanırım bizde bu durum karışıyor biraz..

X