istenmeyen tüyyylerr.!

hej

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
2
0
arkadaşlar bacaklarımı önceden jiletle bir kaç kez aldım şimdi ağdayla almayı deniyorum ama kırılıyor sesunun ılık ağdasıyla almayı denedim 2 aydır çıldırıcam kırılıyor tüyler ellimle dokunuyorum pürüssüz olmuyor birde çok kötü gözüküyor aynı ağdayla kollarımı aldım gayette güzel alıyor ama bacakları almıyor kafayı yemek üzereeyim :KK52: lütfen yardım edin tüylerimi inceltmek için bir şey yapabilirmiyim yada ağdayımı değiştireyim

arkadaşlar bacaklarımı önceden jiletle bir kaç kez aldım şimdi ağdayla almayı deniyorum ama kırılıyor sesunun ılık ağdasıyla almayı denedim 2 aydır çıldırıcam kırılıyor tüyler ellimle dokunuyorum pürüssüz olmuyor birde çok kötü gözüküyor aynı ağdayla kollarımı aldım gayette güzel alıyor ama bacakları almıyor kafayı yemek üzereeyim :KK52: lütfen yardım edin tüylerimi inceltmek için bir şey yapabilirmiyim yada ağdayımı değiştireyim

canım istersen bide epilatör makinayla al etkisi olur bence .Ben sürekli epilatör kullanıyorum ayda bir defada ağda yapıyorum ölü deriyi alıp canlandırmak için. sende ağdayla alınacak duruma gelene kadar epilatör kullan istersen..:KK3:

Yanlış yönde çekiyor olabilirsin belkide ben ağdayla alırken tüylerin ucu ne tarafa doğruysa o tarafa çekiyorum genelde aşağı doğru çekmen lazım

X