İstenmeyen gebelik

Evet haklısınız ne diyeceğimi bilmiyorum özelde kürtaj maliyetli devlet kürtaj yapar mı

17 yaşında evlendim zaten bi kızım var kürtaj devlet yapar mı

Çocuğun çocuğu oluyor işte olan bebeklere oluyor ne olacak

Doğu tarafında kalıyorum erken evlilik sonuçları korunmama izin yok sadece gizlice hap kullanıyordum
Devlet hastanesine veya aile sağlığı merkezine git durumunu anlat spiral taktır. Aile sağlığında ücretsiz takıyorlar.
Kürtaj konusunda muayene olup konuşman lazım yapar yapmaz bilmiyorum

ne demek evde? Size bir şey olsa 1 yaşında çocuğunuz arkanızda kalacak farkında mısınız?

Ben bir kere kavga edince 1 ay kocamı göresim gelmiyor, milletin libidosuna maşallah yav

Abla ne demek korunmama izin yok ya.
İzin yok hapları da bir tanıdığım getiriyor evden dışarı tek çıkamıyorum hele böyle birşeyi kullandığni ogrenseler ....

Şuan sizden akıl almak için yazdım 19 yaşındayım ve bunu etrafımdaki kimseye anlatamam ne yapmam gerekiyor
Akıl alınacak bi durum yok, burada kimse size evde düşük tavsiyesi vermez. Devlet hastanesi isteğe bağlı kürtaj yapmıyor demişler yukarıda, ki kürtajda zaten eş imzası gerekiyor. Geriye doğurmak kalıyor biz başka ne diyebiliriz ki

Böyle anlatıyorum inanmıyor sunuz galiba market pazar olsun eşim gider alışverişi yapar ben sadece misafirliğe hastaneye gidebilirim
Yo inanıyorum doğru olduğuna, bi insanın kendine neden böyle bi şeyi hak gördüğüne inanamıyorum sadece o da beni ilgilendirmez

Düşük hapları yok müdür doktor vermez mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…