İstenmeyen gebelik

sevda477

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2024
44
-7
20
Arkadaşlar benim bir yaşında kızım var eşimle kavga edip duruyoruz kaç kere boşanmaya bile gittik ondan bidaha çocuk yapmak istemiyordum ertesi gün hapı kulanmama rağmen hamile kaldım yardım edin ne yapmam gerekiyor düşük için

Ne hikmetse hep bu kavgalı eşler zırt pırt doğuruyor.
Madem bukadar istemiyorsun doğru düzgün korun.
Hadi korunamadın usulüne göre git aldır.

Bu kadar korkunç evlilikte sevişmeyi de hiç ihmal etmiyosunuz ona şaşırıyorum. Düşük için değil gebeliğin sonlanması için doğru düzgün bir kliniğe gitmeniz lazım

ne demek evde? Size bir şey olsa 1 yaşında çocuğunuz arkanızda kalacak farkında mısınız?

Ben bir kere kavga edince 1 ay kocamı göresim gelmiyor, milletin libidosuna maşallah yav

Bunun dini boyutunu da düşünün lütfen eşiniz istemiyorsa kürtajı. Bu mümkün olmaz eşlerin ortak kararı ile olur çünkü

Bu kadar korkunç evlilikte sevişmeyi de hiç ihmal etmiyosunuz ona şaşırıyorum. Düşük için değil gebeliğin sonlanması için doğru düzgün bir kliniğe gitmeniz lazım
Kavgadan sonra daha tutkulu oluyor derler ya ondan heralde
Konu sahibi madem durumunuz yok ertesi gün hapindan daha sağlam korunma yöntemlerini tercih etmeliydiniz. Zira dogurursaniz 1 değil 2 çocuk sefil olur gibi bir manzara var

Ya kusura bakma kızacağım ister hoşuna gitsin ister gitmesin
Sevmediğin kavga ettiğin adamdan 1 tane 1 yaşında bebeğin var hadi olmuş
Boşanmaya durup iki de bir ,mutsuz giden evlilik var
Kavga ettiğin adamla sevişiyorsun açık açık söyleyeceğim yani
İçine boşalmasına müsade ediyorsun üstüne ertesi gün hapı içiyorsun kim bilir kaç saat sonra ben tek seferden bir günlük olduğunu da zannetmiyorum ama neyse
Gelmiş düşürmek için ne yapayım diye akıl almaya foruma mı geldin???
Ben istemedim desen sana tecavüz eden adamla ne demeye hala evlisin derim
İstedin seviştin şimdi niye düşürme derdindesin? Hala niye boşanmadın??
İstedin sevişmeyi de korunmak mı aklına gelmedi
Kalk git doktora kürtaj ol ne akılı istiyorsun bir çocuk daha perişan olmasın bari yazık ya çocuğun ne kabahati vardı o da bir canlı
Ne kadar rahat öldürmek için taktik istiyorsun anlaşamıyorum kocamla nasıl düşürürüm bebeği?
İyi valla ne diyim pes artık

Ben kavga edince nefes sesine tahammül edemiyorum . Umarım evliliğiniz yola girer diğer kızınız çok ufakmış

Konu sahibi 19 yaşındasın bu hayattaki acelen ne? Kavga edip boşanma kararı aldığın adamla sevişip hamile kalıyosun evde düşük nasıl yapabilirim diye buradan medet umuyorsun. Gerçekten bazı insanların kafasına vura vura öğretmek lazım bazı şeyleri ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…