işten çıksam mı ?

işten çıkmak bu dönem de çok riskli. alabiliyorsanız biraz izin alıp dinlenin. ama bırakmayın. artık borca girmişsiniz parayı da yakamazsınız sonuçta. çıkarsanız geri verirlerse olabilir. ama yancaksa ev almak zorunlu mu? parayı aldanız direkt çıkınca olmaz mı? ev alınamıyorsa.

yalnız hayır diyemiyorum demişsiniz. çok büyük sorun. yıllarca demedim ben de. hiçbir yaptığım hora da geçmedi yani. artık işim olmayanı yapmıyorum. valla ne bir eksik ne bir fazla. kullandırmayın kendinizi. yoksa işe bile gitmek istemezsiniz. ama sınır koyarsanız hem yaptığınız işe saygı duyulur hem de siz psikolojik olarak rahatlarsınız.

Kirada olmak cidden zor evlendikten sonra ilk defa kira hayatim oldu ve kira parasini resmen havaya ödüyoruz gibi geliyor. Durumunuzu en iyi siz biliyorsunuz burada calis devam et diyenlerde hakli evi bosver aile olmaya bak diyenlerde... onemli olan eşinizle oturup sorunlarinizi konusup ortak bir karara varmaniz. Bunlar önemli hayatinizi etkileyecek kararlar. Gayrimenkul sahibi olmak için milyarlarca borca giriyoruz o borc bitince de ölüp gidiveriyoruz hayatimizi yasayamadan... baska isler bakmayi da deneyebilirsiniz psikolojinizi daha az yipratacak

Hepimizin hayatı böyle inan
Çocuktan önce kaymakamda yokmuş benim keyfim
Suanda kendime ayırdığım 5 dakikam bile yok
Bir buçuk yaşında bebeğim daha işe başlayamadım bir iki gündür gidiyorum
Ben ben olmaktan çıktım , aynaya bakınca bile sen kimsin diyorum bazen kendime
Eski resimlerime bakıp vay fıstık gibiymişim diyorum
Eşimle farklı koltuklarda bile oturmazdık
Öyle mutluyduk ki ;
Şimdi kocamın yüzünü bile göremiyorum
Hep bir koşturmaca içindeyim hep ama hep .
Orayı topla oraya yetiş onu pişir
Onu as
Çocuklu hayat böyle sanırım
Maddi açıdan çok rahat olacaksın ki bazı şeyler daha düzenli olsun
Ama bu Güne şükür ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…