Kız İsteme İsteme söz

Paptyx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2021
88
-53
28
Kızlar isteme söz ayrı günler olcak
Bu süreç nasıl oluyor bilgisi olan varmı aklıma takılan birkaç birşey var
1- isteme çekirdek aile içi olcak kahve yapcam o zaman mı tuzlu kahveyi damada vericem, yoksa sözde mi yapmam lazım. Sözde kahve yapılıyor mu ? Söz tepsisi alcağım için set şeklinde satılıyor damat kahvesiyle birlikte nasıl olcak anlamadım
2-isteme gerçekleştikten sonra hayırlı olsun dendikten sonra el öpmemi olması lazım

Ben isteme söz bir arada yapmıştım. Benim bildiğim kadarıyla isteme de tuzlu kahve verilir ama eğer sözde kalabalık içinde bir kez daha herkes bir arada iken bir kez daha isteme faslı olacaksa o zaman yapabilirsin tuzlu kahveyi. Bir arkadaşım öyle yapmıştı aile arasında istendi ama söz olurken herkesin içinde bir kere daha istediler kızı ve evet hayırlı olsun denilip yüzükler takıldıktan sonra ellerin öpülmesi lazım

Teşekkürler o zaman erkek arkadaşımla konuşuyum sözde tekrar herkesin içinde isteme olcak mı diye ona göre yapıyım

Peki sözde isteme olmazsa kahve yapmama gerek var mı

Peki sözde isteme olmazsa kahve yapmama gerek var mı
Bence gerek yok ama siz bilirsiniz o kadar kalabalık kişiye kahve yapmakta zor oluyor. Yiyecek aperatiflerin yanına çay daha sonrasında kola veya fanta ikram edilebilir benim bir oldu diye önce kahve sonra çay en son fanta kola ikram etmiştik

Tuzlu kahve yerine bolll bol şekerli bir kahve yapın.

İsteme söz benim bildiğim aynı gün olur.once kısa bir sohbet ardından kız isteme kahve derken biter.Tuza gelince ben ve ailem damadı beğendik tamamsa tatlı kahve istemiyorsak tuzlu kahve ikram edilir.simdilerde konu amacını yitirmis tuzlu kahve eğlenceye dönüşmüştür bakalım icebilecek mi diye.ben esimi istiyordum ailemde onayliyordu tatlı kahve yaptım

Bizim ayrı günler olcak isteme söz nasıl yapcam hiç bilmiyorum

Benim isteme - söz ve nişan ayrı ayrı oldu. Bence kişilerin isteğine bağlı. Kardeşim evlenecek. Kızın babasıyla ufak bir görüşme yapıp ilk gittiğimizde hem isteme- söz- nişan olacak. İkisi öyle karar vermiş çünkü

Temiz iş net

Hayırlı uğurlu olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…