işte tamam artık hamileyim diyeceksen sabah hüsranı yaşadım.

mavikentli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2008
56
0
slm güne umutla uyananlar arkadaşlar.ben gecen ay 24 günde adet olmuştum.birara test yapmıştım pozitif cıktı.mutluydum.kan testi yaptırmak içinde adet tarihimin geçmesini bekliyordum.normalde 27 güne bir adet oluyorum.yaklaşık 1 haftadır kasıklarımda ve belimde ağrı vardı ama günüm geçmişti.tam 6 gün.ve bu sabah adet oldum.6 gün gecikince iyice umutlanmıştım.eğer bugünde olmasaydım lk işim kan testi yaptırmak olacaktı.sanırım umudum tükeniyo artık.ve bu denememize 9 ay olmuştu.cok yoruldum beklemekten.allah hayırlısını versin demekten başka bişey gelmiyo elimizden.ama artık bende tüm anneler gibi biran önce bebeğimi kucağıma alıp onun kokusuyla dolmak istiyorum.:Saruboceq::a015:

Testim Pozitif diyordun... Bence umudunu yitirme git bir kan testi yaptır. Allah herkese nasip etsin ... Hadiiii kalk saat erken hemen git bi kan ver....Üstüne müstüne görüyosundur belki... Geç döllenmiştir.... kooooşş...

inşallah öyledir ama hiç umudum yok.cok yoruldum.canım hiçbirşey yapmak istemiyo.bakalım adet kısa sürerse yaptırabilirim.sende varmı bebiş

canım inşallah üstüne görüyorsundur. seni üzmek istemiyorum ama bu ay benim başıma aynısı geldi. normalde 28 günde adet oluyorum ve 21. gün idrar testi yaptım. çok belirti vardı tutamadım kendimi. ve ikinci çizgi silik çıktı. nasıl sevindim anlatamam 1 yıldır silik falan hiç bişey çıkmamıştı. neyse uzatmayayım. adet günümü beklemeye başladım. ama maalesef 25. gün kanamam başladı parça parça garip bi şekilde geldi drumu aradım. kan testi yaptır kimyasal olabilir dedi. bende giden gitmiş kendimi üzmeyeyim dedim ve yaptırmadım. adetin 3. günü kontrole gittim ve endometrik tabakam diğer aylara göre daha kalın olduğunu ve bu genelde hamilelik gerçekleştiğinde olurmuş. diğer aylara göre daha kalınmış. ve kesin bişey diyemem ama kimyasal geçirmiş olma ihtimalin yüksek dedi. bence çok gecikmeden bi kan testi yaptır. eğer kimyasalsa bu senin diğer aylardaki çalışmaların ve tedavin için önemli bir bulgu..
inşallah üstüne görüyorsundur canım..

arkadaşım bencede test yap.aynı durumu bende yaşadım.kanamam vardı adet oldum zannettim eşimin ısrarıyla kan testi yaptırdık ve hamile olduğumu öğremdim.eğer hamileysen ve kanaman varsa geç kalmadan önlemini alırsın.

arkadaşlar ya bende çok üzgünüm şüphelerim sonucu 27.gün test yaptım 2.çizgi silik çıktı bugün yani 29.günü tekrarladım tek çizgi ama belirtilerim devam ediyor ve ateşimde yüksek kanama falanda yok bittimi yani umut yokmu artık...

canım umut kırmızıları görene kadar bitmez hatta bazen kırmızılar bile umudumuzu yok edemez. sonuçta bi çok arkadaş kırmızıları gördükten sonra hamiş olduğunu öğrendi.bence 1-2 gün bekle ve kan testi yaptır. yok dayanamam dersen bi koşu kan ver derim:)) inşallah 9 ay boyunca kırmızılar uğramaz sana:))

inşallah öyledir ama hiç umudum yok.cok yoruldum.canım hiçbirşey yapmak istemiyo.bakalım adet kısa sürerse yaptırabilirim.sende varmı bebiş

Yok canım daha 6 aylık evliyim ama bebiş isteyen ve yolunu gözleyenlerdenim.... Meleğimi bende bekliyorum.... Bakalım bu ay değişik şeyler yaşadım bende ara kanama falan bakalım doktora gidecektim ay ve yıl sonu yoğunluğu bitemediği için gidemiyorum.... ama adet tarihim dündü daha olmadım.... bakalım nasip kısmet... Ama canını hiç sıkma rahat ol zaman bizim için çalışıyo... Bugün ya da yarın.... gelecek bizim...bebişlerimizin.... Hayırlı haberlerini bekliycem....:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…