İşte Sünnet Düğünümüz

NazLı'm...
Allahim resimlerle bile kıpır kıpır oldu içim, bayildim konsepte harika düşünülmüş yaa :asigim:
gelinlik dimi o giydigin?
nasıl güzel olmuşsun Allahım bin kere maşallah
sanki hem nikah tazelemişsiniz hem Doğa'nın sünnetini yapmişsiniz...
ne diyeceğimi bilemedim, çok özendim çoook :asigim:
Allahim bir ömür boyu rüya gibi günler yaşatsin size inşallah
Doğa'yı öpüyorum yanaklarından, tez elden evlenip bi kız doğuriyim bu cocuk çok can yakacak, dalgalansın dalgalansın benim kızımda durulsun :lepi:

çok güzel bir eğlence olmuş gelinlik dimi giydiğiniz (yoksa kendi gelinliğinizmiydi) çok iyi düşünülmüş bence aklımızda olsun oğlumuz olurda sünnetlik yaşa gelirse düşünelim. sevgiler.

Çok tatlı olmuşsun canım oğlun çok yakışıklı olacak ileride.

Canım abllaammmm dilim tutuldu periler gibisin Maşallah
Gelin ve damat gibi olmuşsunuz:asigim:.
Allah bu güzel mutluluğunuzu bozmasın yenilerini eklesin:Saruboceq:
Mekan çok güzel. Çok çalıştın emek verdin boşa çıkmadı.
Doğa ne kadar yakışıklıymış yaşı yaşıma uygun olsaydı onu tavlamak için her yolu denerdim:asigimkaydirigubbakcemile3:.
Herşeyin en güzeli seninle olsun ablacım:1hug:.
İnşallah damatlığınıda görürüz Doğa'nın.

Son düzenleme:
Ablam ya super olmus valla oyle uzuldumki orada olamadigim icin.Allahim doganin damatliginida gostersin size.Cok guzel olmus hersey.Ayrica sen resmen gozlerimi kamastirdin o ne guzellik ne zerafet ablam ya

ablam bu ne güzellik ne asalet harika görünüyosun
Rabbim oğlucuğuna gelin salacağın günleri de görmeyi nasip etsin

herşey çok güzel görünüyor mutluluğunuz daim olsun darısı damatlığına inşallah Allahım benim oğlumada nasip etsin en mutlu günlerden biri sanırım

cok hos canim ...
Allah diger muruvetlerinide gormeyi nasip etsin ...

NAZLI ablam çok ama çok güzel olmuşsun :asigim:
doğamızda pek yakışıklıymış:asigim:
hayırlı olsun allah askerliğini mezuniyetini mürvetinide görmeyi nasip etsin inşallah :Saruboceq::asigim:

Maşallah..Hepiniz süper görünüyorsunuz..

Allah evlenmesini de böyle neşeyle kutlamayı nasip etsin..

masallah nazli ablam sende yakiyorsun valla gelin gibi olmussun
allah nazardan saklasin masallah masallah

Maşallah
Allah damatlığınıda göstermek nasip eder işallah
Her daim mutlu olursunuz işallah

Maaşalah, nazar değmesin Nazlı ablacığım, Allah evladının damatlığını da göstersin (gelin kıskanacak seni ha!!) Güzel İzmirimin güzel düğünleri, ben de bir gün oğlum olursa İzmir'de sünnet yapabilmeyi isterim (kendi düğünüm olmadı ama..)

Nazlım Rabbim bir ömür ayırmasın hep böyle mutlu olun..
Maşallah oğlunada rabbim nazarlardan saklasın canım.

Nazlım maaşallahınız var ablam. Nazarlara gelmeyin. Allah diğer mürvetlerini de göstersin. Torunlarının sünnetinde de oynarsın inşallah eşinle böyle...:dance:

ÖNCELİKLE HAYIRLIVE UĞURLU OLSUN CEMİYETİNİZ..
MAŞALLAH OĞLUN ASLAN PARÇASI GİBİ..
ALLAH BAĞIŞLASIN İNŞALLAH....
SEN..........MUHTEŞEM KELİMESİ BİLE AZ YANINDA ELBİSEN ASALETİN ÇANTAN HERŞEYİNLE SÜPERSİN YAAA.
GÜZELLİĞİN VE ZERAFETİN KARŞISINDA GÖZLERİM KAMAŞTI İNANKİ...:1shok:

nazlım canım benim bu konuya girebilmek için büyük uğraşlar verdim nedense bir türlü birinci sayfadan gi,remedim sonunda sonuncu sayfadan girmeyi akıl edebildim öncelikle bütün bu uğraşlarıma değdiğini söylemek istiyorum aylardır bu düğün için nasıl emek verdiğini ve heyecanlandığını bilen bir kişi olarak gerçekten emeklerine değmiş maşallah ailecek süper gözüküyorsunuz doğamız ve eşin çok yakışıklı gözüküyorlar sense kuğu gibi olmuşun güzelliğin zerafetin gözlerine yansıyan mutluluğunla muhteşem gözüküyorsun sünnet düğünü olduğunu bilmesek seni gelin eşinide damat zannederdik çok çarpıcı çok elit gözüküyorsunuz allah mutluğunuzu bozmasın evladınızla sağlık mutluluk içinde çok uzun yıllar geçirin inşallah
nazlıcığım ayrıca sana kocaman bir teşekkür borcum var bu düğüne benide unutmayıp davet etme nezaketini göstermen beni çok mutlu etti bu sefer olmadı ama ölmez sağ kalırsam doğamızın damat olacağı düğüne mutlaka geleceğim allah size oğlunuzun mutlu bir damat olduğu günleride göstersin inşallah ablacığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…