İşte kocasından intikamını radyoda alan kadının hikâyesi

inovasyon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
55
2
'Drive time' olarak adlandırılan, insanların işlerinden evlerine döndüğü trafik saatinde 'kadın erkek' ilişkilerini masaya yatıran Ozan Konak için her zamanki gibi bir akşam sayılabilirdi. Taa ki 'o' telefonla yayına bağlanana kadar... Konak, "Sevgiliniz haksız da olsa durumu kurtarmak için ondan özür diler miydiniz?" gibi bir konu açmış, telefon bağlantıları yapıyordu... Ve o aradı...
'Doktor Serap' takma isimli kişi, "yedi tepeli İstanbul'da" görev yapan bir beyin cerrahıydı ve radyo aracılığıyla eşinden şöyle özür diliyordu:
"Benimle aynı hastanede görev yapan psikiyatr eşim Dr. Cüneyt'ten özür diliyorum. Messenger adresini gizli olarak hemşirelerden aldığım için... Bütün hemşirelere dağıtmış yazışıyordu çünkü...
Tekrar özür diliyorum messenger'a başka isimle, başka hastanede çalışan bir hemşireymiş gibi girdiğim, aylardır benimle koyu bir muhabbet etmesini sağladığım için...
Şu anda o benimle buluşmak için köprüden geçip Kozyatağı Carrefour'a giderken onu bekleyen biri olmadığı için...
Evime gidip çocuğumu doyuracağım için...
Geri dönerken yatacak yer arayacağı için...
Messenger'a başka isimle girdiğim son 1 ayda, 10 yıllık evliliğim boyunca duymadığım kadar güzel söz duyduğum için...
Özür diliyorum, boşanacağımız için"
Kısaca böyle özetlenebilecek bu diyalog öyle büyük bir olay yarattı ki... "Doktor Serap" sadece Radyo Time'ın değil başka rodyoların dinleyicileri için bile bir efsane haline geldi...

NOT:konuşmayı dinlemek isteyenler Link Silinmiştir. linkinden dinleyebilir.

Çok kötü bir durum.
Kadına helal olsun diyeceğim ama o tarz erkeklere ne yapsan utanmaz.

yaa bunları duydukca nasıl kızıyorum şu erkeklere .nasıl oluyoda eşlerini hiç düşünmüyolar nasıl bir durumda bıraktıklarını yazıklar olsun.

Helal olsun kadina ama anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az demisler erkekler bunu kulaklarina kupe yapsalar iyi olur bence

Üzülüyorum bu erkeklerin haline :a015: günümüzün zeki kadınlarını aldatıp birde bunun ortaya çıkmayacağını düşündükleri için :1closedeyes:

'''Messenger'a başka isimle girdiğim son 1 ayda, 10 yıllık evliliğim boyunca duymadığım kadar güzel söz duyduğum için... '''

şu cümleye bakarmısınız ya...:uhm: bu kadar acı bu kadar yürek burkan bi durum olabilirmi :mymeka: :mymeka:

olabiliyor ne yazıkki arkadaşım bu hayatta herşey olabiliyor :çok üzgünüm:

bencede ya bundan daha acı bişey olamaz....Kötü Kazen

kadının konuşmasını dinlediniz mi gayet hoş bir sesi var ve sempatik birine benziyor ozan konak ta onun için çok kültürlü bir kadın demiş ama gerçek isimlerini verip te kocasını rencide etmek istememiş ne kadar düşünceli değil mi ? ah erkekler hiç bir şeyin değerini bilmiyorlar..

bende çok işletirim benimkini ararım şarkı dinletirim ama adam artık antremanlı alışmış direk ben olduğumu anlıyor ama bi yandanda iyi oldu başkası konuşmaya kalksa ben sanacak kaala almayıp kapatacak ama bu hatunun kocası baya bi safmış ya bide buluşmaya gidiyor :bbo: :1shok:

vallahı yaglarım erıdı.bu ne güzel ve ne acı bır sey.bızımkıde kız kardesımın pesınde gezdı evlılıgımız boyunca. zavallı kız bunalımdan 3 cocuklu adamla evlendı. ah atamadım basımdan.bızımkı kaşar olmus rezıllıktende anlamazkı ıntıkam alsam. helal olsun valla

ben yalnış mı anladım acaba :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…