İşte Karşınızdaaa PRENSES Hanım

Valla şikayet ettiğim tek zor yanı kabloları kemiriyor İzole ettik kapattık ama kapattığımız şeyleride kemirmeye çalışıyor.Yani tek zor yanı bu onun haricinde kokmaz,ne versen yer,tuvalet sorunuda yok yani

tuvalet sorunu nasıl yok anlayamadımm? tavşanları bende severim ama bakabilir miyim acabaaa kararsızımm :97:

Kızlar tuvalet sorunu için bir plastik kutu alıyorsunuz.İçine vet.lerde satılan talaşlardan alıyorsunuz.Bu talaşlı kutunun içine de çişinden ve kukasından biraz atıp tavşinize kutuyu koklatıyorsunuz ve ''işte bura senin wcen'' diyorsunuz.Ama plastik kutuyu tenha yerlere koyup asla yerini değiştirmiyorsunuz.Tavşiniz tuvaleti gelince o kabın iöine ediyor
Sizde 2günde bir bu kabı temizliyorsunuz.Temizlik durumunua göre hergünde temizleyebilirsiniz.
Bizim prenses tuvalet kabına alıştı şimdi kafesine de yapmıyor sabah kalkıp iş olarak onu kafesten cıkarıp tuvalet kabına koyuyorum hemen çişini yapıyor geri kafesine koyup yatıyorum.Yoksa hayvan kafese yapmıyor bende hayvan çatlamasın diye onu cocuk gibi çişe tutuyorum

Ay ,çok hoş!..Çişe kalkıyor demek kıyamam ya... Kemırmese cok iyi.Siz evde ne kadar dolanmasına izin veriyorsunuz?

Ay ,çok hoş!..Çişe kalkıyor demek kıyamam ya... Kemırmese cok iyi.Siz evde ne kadar dolanmasına izin veriyorsunuz?

Evet ablası çişe kalkıyor insan gibi
Biz sabah kahvaltıya kalktığımızda onu da kafesinden çıkarıyorum.Balkonun kapısını da açıyorum mutfakla-balkon arasında dolaşıyor biz yatana kadar.Ama başka odalar yasak ona

bana abim getirmişti 2gün kaldı sonra annem yolladı. her tarafı pisledi ve halıları kemirdi annemde olmaz evde yolladı çokda tatlıydı şımarık şey ama işte annem yolladı

Çok heveslendim mobilyalarımı yer diye çekiniyorum ,bir de memeleketime gidince ya da tatile kime bırakırım ,diye alamıyorum.Kimseye bırakamam,dediğin gibi ha çocuk,ha o minik benim için de..

canım çok tatlı yaaaa.... ben evlenmeden önce bizimde vardı gerçekten insan gibi kayısıyı çok severdi yazın elimle bol bol yedirirdim... böyle kucağına alınca çok güzel bir his yaaaa bebek gibi. ayyy şimdi de istiyorum ben yaaa... bu arada o tavşanımız malesef öldü... (((

ama eğer tuvaletini öğretebilirsek evde süper olur yaaaa.zaten behzat ç.de görünced eçok özenmiştim ben

Annemlerde istemiyorlardı tavşan pislik yapıyor diye.Ben alıştırınca tuvaletini onlarda heves etti.Şimdi annem,ablam ve bir komşu da istiyor.Çiftleştirin yavrularından bizede verin diyorlar

Yok be iyi para dediğin 20-30 lira.Hemde ben öyle iyi bakılmayacağı yere çocuklarımı asla satmam para için.Ablama bile vermem çünkü yeğenim daha küçük hırpalar severken.Önemli olan iyi bakılmaları.

canımbenım
tavsanın*coksekermıs*
kukası*nedır-tatlımmm

ayyy çok güzel yaa bende tavşan besliyorum.çok sevimli hayvanlar gerçekten tavşanlar.

maşallah bızdığa,acaip şirin bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…