(¯`¸·´¯)İşte Benim Kediciklerim(¯`·¸´¯)

mutahhara

Everything is Fate
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
3.234
5
41
bu büyük kedicikimin resimleri..ben kedilere pek isim vermeyi sevmem..ama zamanla lakaplari olusuyor ve lakaplarina duyarli oluyorlar :KK66:
bu kedicikimin lakaplari: şişkom,annem,göbük :KK70: kendisi cok gevezedir..her lafa muhakkak cevap verir..cok edeplidir..tuvaletini yaparken gördüyseniz gün boyunca asla ortalarda görünmez..eger bi kabahat işlediyse ve ona bagirdiysaniz hayatta yüz vermez ve arkasini dönüp yatar :KK70:

bkedicik15zp0.jpg

bkedicik16as7.jpg

bkedicik22mj3.jpg

buda küçük kedimin resimleri..yani yavru olan :) gerçi annesiyle arasinda 7 ay var ama gerek muziplikleri gerek simarikligi gerek minikligiyle hala yavru :) cok cadidir..en büyük zaafi mutfaktir..hayatta kendi yemeginden baska bisi yemez..ama mutfaktaki herseye karsi cok meraklidir..insan olsa %100 ahci olurdu :) lakaplari: findik surat,küçüğüm,melahat :KK70:

kkedicik02do6.jpg

kkedicik11fb1.jpg

kkedicik13dw9.jpg

bunlarda ana-kiz ortak resimleriiii :) cok özledim yaaaa..annemin evindeler suanda senağlama

18wu7.jpg

40sf7.jpg

kkedicik24xs0.jpg

kediler04vi7.jpg

Maşallah:nazar:

Çok tatlılarsırnaşık şeyAllah uzun ömür versinsırnaşık şey:asigim:

Her lafıma cevap verir demişsiniz ya:eek:Bizim kedi sadece mama isteyince miyavlıyor daha doğrusu resmen meee liyor doğru düzgün miyavladığını görmedik aşı anı hariztatlicadiarzuBüyüyünce bizimkiside öyle olur musırnaşık şey

Maşallah:nazar:

Çok tatlılarsırnaşık şeyAllah uzun ömür versinsırnaşık şey:asigim:

Her lafıma cevap verir demişsiniz ya:eek:Bizim kedi sadece mama isteyince miyavlıyor daha doğrusu resmen meee liyor doğru düzgün miyavladığını görmedik aşı anı hariztatlicadiarzuBüyüyünce bizimkiside öyle olur musırnaşık şey

cok tesekkürlerrr..aminnnnn Rabbim hepsine uzun saglikli ömür versin inşaAllahh :KK66:

valla canim bunlarda insanlar gibi..huylari farkli farkli..anasi dedigim gibi kizimm derim miyav der..nasilsin derim miyav der..hep konuşur..bebekliginden beri..

kizida tam tersi 7 sene miyavladigini duymadik..anca işte tuvaleti gelince kapi kapaliysa kiyameti koparirdi..ama bu sene costu o da..acaip geveze oldu..herkes aslina dönermiş..anasina benzedi nihayet :KK70:

seninkide baslar yavas yavas :KK66: sen bolbol konuş onunla :KK66:

Maşşallah....:nazar:
Allah nazardan korusun ikisinide....ne güzel beslemişsiniz öyle o anneyi yaaaa....yerimseniben
bu normal halimi yoksa kısırlaştırdıktan sonramı böyle oldu...CADIARZU
Benim kızımda birbuçuk yaşında hep böyle topaç gibi olsun istiyorum ama olmuyo maalesefki...:çok üzgünüm:zaten çokta seçici kuru mamadan başka pek bişey sevmiyo..bide ciğer ..
Bu günlerde onu kısırlaştırma operasyonu yaptırıcam...ona üzülüyorum baya bi...:çok üzgünüm:
İnşaalllah hayırlısıyla atlatırız...a.s
Ben sizin şekerleri öperim...canlarım benim...Şeniz

Maşşallah....:nazar:
Allah nazardan korusun ikisinide....ne güzel beslemişsiniz öyle o anneyi yaaaa....yerimseniben
bu normal halimi yoksa kısırlaştırdıktan sonramı böyle oldu...CADIARZU
Benim kızımda birbuçuk yaşında hep böyle topaç gibi olsun istiyorum ama olmuyo maalesefki...:çok üzgünüm:zaten çokta seçici kuru mamadan başka pek bişey sevmiyo..bide ciğer ..
Bu günlerde onu kısırlaştırma operasyonu yaptırıcam...ona üzülüyorum baya bi...:çok üzgünüm:
İnşaalllah hayırlısıyla atlatırız...a.s
Ben sizin şekerleri öperim...canlarım benim...Şeniz

saolasin canim a.s.

kisirlaştirdik canim..7 aylik hamile kaldi..4 tane veledi oldu..3ü öldü..işte bi tanesini kaldi..sonra ikisinide kisirlaştirdik..köpegimizin veterineri tavsiye etmişti..bizimkiler hazirmamadan baska bisi yemiyorlar..ama büyük kedim cok yemekten kilo almiyor..hatta kucuk kedim cok daha fazla yer..o yatmaktan kilo aliyor..tam bir agir vasitadir :KK70: o koltuktan kalkar digerine yatar :KK70:

seninki icinde simdiden gecmis olsun canimmmmm :KK66:

ay çok şekerler maşallah tombiş olanı püsküüt ablasına yolla hemen zayıflatır valla elinden uçanla kaçan kurtuluyor

saolasin canim a.s.

ama zayiflatmayi düsünmüyorum yaaaa..o boyle guzel :KK70: hem püsküütün bulutu var..anlasamazlar :p

Çok güzeller canım.:))Benim de bir kızım bir oğlum var.Oğlum ergenlik çağında herhalde yakında torunlarım olacak:))Kısırlaştırmaya kıyamıyorum.

saolasin canim..hayirli olsun toruncuklarrrrr a.s.

ayy valla artik kedilerde mart ayi olayi kalkti..heray mart saniyorlar :KK70: 3 ayda 1 doguruyor disiler ya..yazik valla..ev kedileri icin diil tabi..ama sokaktaki disi kedilere aciyorum valla ya..yilda 4 kere doguruyorlar resmen..gencliklerinin keyfini cikaramadan coluk cocuga karisiyorlar :KK70:

Başlık yanlış olmuş sanırım.....kedi olduklarına eminmisin bunlar kedi degil yaaa resmen dana dana....tam ısırıp yemelikler valla....naniknanik

bayılıyorum böyle tombul kedilere...bazen sokakta görüyorum çöplerin içinde tombul tombul...ya diyorum sokaktaki kedilere bak bide benim evdekilere ben en iyi mamalarla besliyorum vitaminiymiş ek besiniymiş vs.vs. sokaktaki kedilerin yarısı kadar bile degiller...:eek:klava:

acaba benmi bi yerde yanlış yapıyorum çözemedim...:uhm:

evet büyük kedim biraz buzak gibi :KK70: ama inan yemekle alakasi yok..cok az yer..yemek secer..illa balikli mama olcak..etli yemez felan..o yatmaktan kilo aliyor :KK70: inan holden gecerken bile 3 kere oturur dinlenir :KK70: o koltuktan kalkar bi dolanir digerine gecer uyur :KK70: benim siskom biraz agir vasita :KK70:

Benimkilerde hep tepemdeler ben yatarsam ancak koynuma girip yatıyorlar..tam uyutuyorum usulca kalkıyorum aynı bebek gibi işime döneyim diyorum daha ben yerimden dogrulmadan onlar atlıyo yataktan...sonrada tepemde bacaklarımda havada uçuyorlar...bütün bacaklarım sırtım tırmık içinde ikisi birden tepeme tırmanıyo sonrada aşagı atlıyolar aşagıdan yine tırmanıp sonu gelmiyo bi türlü deli olacam...bu yazıyı yazıyorum biri omuzumda ekranı takip ediyo digeride başımda sandalyenin arkasında dolanıp duruyo....:eek:klava::eek:klava:

ooo seninkiler abartmislar canim :KK70: bizimki istesede tirmanamaz bana :KK70: ben is yaparken odaya kapatirdim onlari..uyusunlar bende rahat rahat is yapayim diye..yoksa hayatta pesimi birakmazlardi :KK70: hele kücük kedim :KK70: yemek yaparken bile bakar sanki ogrenip ileride kendisi yapicak :KK70:

X