Göz Makyajı işte benim göz makyajım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

DestinaOzge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
131
0
gözlerimde simli açık yeşil far var aynı farı kirpik diplerime de uyguladım. gözlerimin üstüne dipliner ve gözlerimin içine siyah göz kalemi sürdüm. sonrada bolca maskara. önce çekilen bi fotoğraftan kestiğim için farım pek belli olmuyor. idare edin kızlar. yorumlarınızı bekliyorumm....

Son düzenleme:
güzel olmus, ama bence icine siyah kalem cekmeden dene,kalemi alt kirpiklerinin altina sür icine degil ve sürdügün far sanirim acik ton, fari gözünün ic kisimlarinada sür be koyu bir farla alt kirpiklerinin diplerine sür kalem ceker gibi:))

güzel olmus, ama bence icine siyah kalem cekmeden dene,kalemi alt kirpiklerinin altina sür icine degil ve sürdügün far sanirim acik ton, fari gözünün ic kisimlarinada sür be koyu bir farla alt kirpiklerinin diplerine sür kalem ceker gibi:))

çok teşekkürler güzel tavsiyen için. kalemi genelde içine sürüyorum çünkü gözlerim iri ama senin söylediğinide deneyeceğim. hatta bugün uygulayacağım....

aman gozler renklı olunca ne sursen super oluyor sanslı bu gacıııııııııııııı yaaaaa bızde yokkıııııııı

X