işte benim dogum hikayem

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
kızlar 5mayısta eşim annem kayın validem saat8de hastneye gittik beni yukarı aldılar sonra saat 10 hazırmısın dediler ben coktan hazırdımm ve beniii sancı odasına aldılarrr orda hazırladılar önlügü giydiin sonta taktılarrrr ve bana doktorun cagırınca ameliyata alcaz dedilerr ben sancıı odasında bekliyoruumm agrı olanlar varr onlarınn sesini duydukcaaaa coook korktuuum saat 12de beni sedyeyle yukarı aldılarr beni hazırladı hemşireler sonra doktorumun sesini duyduum vee gerisini hiiç hatırlamıyorummmmmmmmmmm saat 1de ameliyat haneden cıkarken yavaş yavaş kendime geldim beni yogun bakıma aldılarr sonra ben kendime gelinceee bebişimm geldiii aman teyzeleri bir cirkin bir cirkin anlatamammm:sm_cool: 1 gün yogun bakımda kaldıkk sonra servise cıkttıık tabi dikiş yerleriim acayip agrıyoo oturamıyorum yürüyemiyoruumm valla cook zooorrr günn gün iyleşiyosunn ama cokk zoorr oluyo sezeryann kızlar zoraa kalmadınızz süreceeee sezeryann olmayıın siizleriii bebişlerinizi öpüyorumm dogum yapmamış arkadaşlarıma hayırlı dogumlar diliyorumm enkısa zamanda sizlerinde haberlerini bekliyoerumm hepinizz allaha emanett olunnn öptümmmmmmmmmmmmŞeniz

hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün acıların cok cabuk gecer inş. şimdi sezeryandan daha fazla korktum

allah analı babalı büyütsün canım.inşallah vatanına bmilletine hayırlı evlat olur...
sakın emzirrmeyi bırakma....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…