İstanbullular beraber Kimsesiz Çocukları ziyaret edelim mi?

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
2.307
15
Arkadaşlar hazırlanıp (yiyecek, oyuncak v.s ) buluşup cocuk yurduna ziyarete gidelimmi. Hem tanışmış oluruz hem annesiz babasız çocukları sevindirmiş oluruz ömrümüz boyunca bize güzel bir hatıra kalır...

Hep gitmek istemişimdir. Haftaya darülacezeyi ziyaret edeğim onun telaşı bitsin bu arada katılımı sağlayıp Nisan başı gibi gidelimmi?
Nereye gidelim nasıl yapalım fikirlerinizi ve katılımlarınızı bekliyorum

Önceden ziyarette bulunanlar da bizlere yol gösterin lütfen hihoyyyt

Gecenlerde benim´de aklimdan geciyordu....yüregim kaldirirmi bilmiyorum..!

Cok üzülüp, psikolojik olarak üstesinden gelemem diye korkuyorum! bilmiyorumkismile

Gecenlerde benim´de aklimdan geciyordu....yüregim kaldirirmi bilmiyorum..!

Cok üzülüp, psikolojik olarak üstesinden gelemem diye korkuyorum! bilmiyorumkismile

bende öyle düşünüyorum . bunun için yalnız gidemem ama birbirimize destek olabiliriz. eski mesajlarda okumustum çocuk yurtlarını ziyaret eden arkadaşlar yazmışlar. 3- 4 yaş gurubu kucaklarına atlıyormuş beni sevsin beni öpsün diye yarışıyorlarmış cok dokundu bana okurken :gitme:

istanbulda nerde oturuyorsun

Arzucocum cok iyi dusunmussun.
Insallah burdan diger arkadaslarin gitmesine de vesile olacaksin.
Ben daha once kimsesiz cocuklarla calisiyordum. Gozlemledigim birseyi paylasmak istiyorum. Tabi bu sizi yonlendirmek icin yazdigim birsey degil.Sadece paylasmak amacli.

Cocuklarimizi ziyarete gelmek isteyenler oluyordu. Kurumumuzda severek kabul ediyordu tabii.Gelen ziyaretcilerde haliyle cocuklar sevinsin, mutlu olsun, eli bosta gelinmez dusuncesi ile hediyeler getiriyordu. Ilerleyen zamanla ziyarete gelenler artmaya basladi.Tabi hediyelerde..
Cocuklarda gozlemledigim sey su oldu. Bariz bir sekilde kendilerini acindirarak bir seyler elde etmeye calisiyorlardi.Bunu aliskanlik haline getirip ilerleyen yaslarinda da bu davranisi sergilerler mi diye kaygilanmistik. Ziyarete gelmek isteyenlere pasta tarzi birlikte yenilebilecek seyler getirmelerini soylemistik.
Cogumuz bos gitmek istemez, belki bende...
Sevgiler..

Son düzenleme:
yönlendirilmeyede ihtiyacım var cünkü daha önceden hiç gitmedim paylaştığın için teşekkür ederim. Ben daha önce birkaç buluşmaya katılmıştım. ıstedim ki bu sefer farklı olsun bizim farkımız olsun ama galiba tek başıma gideceğim boshayallersmile

Canim, ben Eyüp yakinlarinda oturuyorum. Ben hala endiseliyim..sogukkanli biri olmama ragmen yüregim dayanmazzzzzzzz....!! :gitme:

Yinede bir sekilde onlara sahip cikmak, ilgi göstermek gerek...:1hug:

Hmmm, buda ilginc..! Evet, en güzeli birlikte birseyler yiyip icmek..oyunlar oynamak!

En mantiklisi bu olsa gerek..!

Bu yazıyı gördüm ve direk atladım.Hep istemişimdir ama hiç becerememişimdir.Birtakım yasal prosedürleri varmış.Seve seve gelirim.olumunekankayizsmile

Bu yazıyı gördüm ve direk atladım.Hep istemişimdir ama hiç becerememişimdir.Birtakım yasal prosedürleri varmış.Seve seve gelirim.olumunekankayizsmile

Gelebilecek olmana cok sevindim. Neymiş o prosedürler acaba araştırırız. Zaten vaktimiz var opuyorumnanaktan

Tarihi derslerime uyarsa ben de gelmek isterim kızlar..

İnşallah derslerin uyarsa hep beraber gideriz kaydirigubbakcemile5

Konuyu güncel tutalımda çok kişi görsün...

sana mesaj yazmıştım ama aslında önceden minik bir ziyaret yapabiliriz hem ortamı görürüz hem neler yapmak gerekiyor tam öğreniriz. bol bol kek- kurabiye yaparım beraber yeriz. nisanda giderken daha tecrübeli olmuş oluruz ne dersin sana hangi gün uygundu ?

Bahçelievlerde de var canım bize yakın ama bende tek gitmedim

bir katılıma bakalım çoğunluğun durumuna göre kararlaştırırz

canım ablacım ne güzel düşünmüşsün... sen meleksn de kanatların eksik zaten...inşallah başarırsınız gitmeyi... Alah yardımcınız olsun ablacım... çok güzel işler yapıyosun..

canım ablacım ne güzel düşünmüşsün... sen meleksn de kanatların eksik zaten...inşallah başarırsınız gitmeyi... Alah yardımcınız olsun ablacım... çok güzel işler yapıyosun..

ay teşekkür ederim cok utandım şimdi :kedi: opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…