İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

benden de kocaman bir slmmmmmmm zemuszemus
aslıhasan nişana bişey kalamdı herşey tamam mıııııı

aman aman ne güzelllll gün yaklaştıkça heyecan artarrr kaydirigubbakcemile5

evet canım heyecan dorukta vallah düşündükçe karnıma sancılar giriyo :))) daha 2buçuk saat önce yemek yedim karnım acıktı walla o derece

speedy cnm hoşgeldin
aslıcım fazla yeme elbisen olmayacak sonra hihoyyyt

yok kız kendimi bildim bileli hep aynı kilodayım :)) yiyorum ama hiç yaramıyoo :)

selam kızlar... Aslıcım ne güzel işte hem yiyosun hem yaramıyo yani hep zayıf kalıyosun hep formda kalıyosun :) Nişanada çok az kaldı hadi hayırlısı, kolaylıklar diliyorum

evet canm yaramıyo walla hiç... nişanlık tamamen oturdu vücuduma :)) annem diyoki kıızm bu nişanlık çok dar değilmi.. dedim anne belimden olmasın :)) çok sağol cnm 2 gunum kaldı kazasız belasız hayırlısıyla guzel bı gun olur ınsallah

saol speedy iyiyim cnm sen nasılsın
aslıcım aynen bende öleyim annemde ananemde öyle bünye meselesi heralde ozaman yiyebilirisin cnm bol bol ben de sadece göbek oluyor guclubacismile

bi yandan iyi aslında metabolizma hzlı çalışınca yağı yakınca kilo almamak iyi oluyo
:)

Profili AVM benim için uygun fakat sınavlar var mezun olacağım bu sene inşallah.
Bu günler ve hatta saatler çok kıymetliboshayallersmile

Başka bir sefere inşallah...

inş. cnm biz bi buluşalım başka bir zamana daha kalabalık oluruz
bu arada herkese günaydınnnnnnnnnnnnnn bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…