İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

peki senin tatilin nasıl geçti cnm o ne demekkk öle kafamız şişmiyo aşkolsun dertler paylaşılarak azalır biliosunkiiiiiii
sıkıntılı bir durum olmuş seninki yani şu kiracıda ne zalimmişş

fazla sıkıntılı oldu hemde
herşey beni mi bulur hep
tatilde sarmadı
3 gündü zaten dinlenemedimki
yolda geçti zaten pazar gününün yarısı
e pazarteside iş

valla bizimki iyiydi dolu dolu geçti ama bikaç kere hastanelik olduk bana denizde bişey alerji yaptı 2 tane iğne oldum mafoldumben
sonra yiğenimiz vardı 4 yaşında o hastalandı en son günde eşimin ayağı enfeksiyon kaptı
bi de dükkanımıza hırsız girmiş kasayı soymuş yani tatil güzeldi ama talihsizlikler peşimizi bırakmadı

çok geçmiş olsun yaaa..
çok zarar varmı canım?
yiğenin nasıl şu an sen nasılsın eşin nasıl

Kızlar merhaba hoşgeldiniz... Siz yokken burasıda boş kaldı.. Aslıcım bu kadar üzme canımı, her şeyin bir vakti vardır ,herşey yoluna girer, hem nişanlılık dönemide çok güzeldir... Özlemcim sanada çok geçmiş olsun, üzüldüm gerçekten... bütün herşey üst üste gelmiş..Tatilin güzel geçmesi iyi ama, yiğeninin durumu nasıl? Umarım düzelmiştir...

hoşgeldin canım nasılsın
teşekkür ederim tatlım ister istemez üzülüyo işte insan kafaya takmamaya çalışsam bile..

günaydın kızlar dün ben de yazmıştım ama silinmiş yazdıklarım neyse çok şükür şimdi hepimiz iyiyiz kasanın soyulması ve bu hastalıklar canımızı sıktı tai bir de işyerinde sıkılıyorum bilmiorum hayırlısı bu ara bişey var yani beyhancım dediğin gibi geldimi üst üste geliyo
sen napıosun iyimisin?
aslıcım sen nasılsın?

cnm bnm naber
tekrar cok gecmıs olsn
ben ıyym ya bıldgn gbı bı degısklk yok vlla

bnm hiç keyfim yok valla nolcak böle bilmiorum işyerinde çok sıkıldım artık
saol cnm niye herşey istediğimiz gibi olmuyo sanki dimi ?

günaydın arkadaşlar yazıştıklarımız silinmiş yine
bikaç arkadaşımla beraber yiğit bebeğe gittik biz burdan kader arkadaşımıza da teşekkür ediyorum böyle bişeye vesile olduğu için

p.tesi gittik cnm yiğit bebek çok tatlı biraz gelişme bozukluğu var 1 yaşında ama 1 yaşında bebek gibi değil yani :gitme:

cok ıı yapmssnz cnm ayaklarınıza saglık yuregnıze saglık
pekı napılması gerekıo

günaydın arkadaşlar ben yeni üye oldum kadınlar kulübüne yiğit bebek kim merak ettim.

yani yardıma muhtaçlar tabi biz bebeğe alışveriş yaptık ara sıra gidilebilir cnm
hoşgeldin silay yardıma muhtaç bir bebek yiğit bebek ama formumuzda yardım melekleri var onlar sayesinde buldum ama artık o bölüm kapatıldı

cnm girip bi bak istersen maddi yardımlaşma yasal değilmiş heralde forumda baya yazılmış oku bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…