İstanbul'dan Bursa'ya Gelin Gelen ve Yanlız Olanlar....

Eşin Sakaryalımı? :)

Ben Bursayı hiç sevemedim. Erkekleri kadınlara çok dik bakıyorlar, çok rahatsızlık veriyorlar.

Ben Bursayı hiç sevemedim. Erkekleri kadınlara çok dik bakıyorlar, çok rahatsızlık veriyorlar.

pardon bir şey sorabilirmiyim o dik bakan erkekler gerçek bursalı erkeklermi acaba bundan eminmisiniz genelde bursa çok göç alan bir şehir olduğu için ordan burdan gelme erkeklerdir onlar ben ve ailem bursalıyız, bursalı erkekler son derece kibar ve nazik olurlar sizin bahsettiğiniz k..o olanlardır olsa olsa bursamızı bu yüzden sevmediyseniz tekrar düşünün derim.

İstanbul değil ama Tekirdağ dan Bursaya gelin geleli 1,5 yıl oluyor. Yavaş yavaş alışmaya çalışıyorum bursa ya...

selam kızlar bende çanakkaleden bursaya gelin gelenlerdenim yanlız benim epey oldu 7buçuk yıldır bursalı oldumbursaya alıştım hatta çok seviyorum,fakat öyle çok arkadaş çevrem olduğu söylenemez kızımda olmasa bende baya sıkılırdım sanırım,yıldırımda oturuyorum merkeze yakınız canımız sıkıldıkça gezmeye gidiyoruz..ama ilk seneler alışmakta baya zorluk çekmiştim,alışınca bursayı çok seveceksinizzz

benim ablam da yıldırım da oturuyor :)

Benim de tam tersi Bursa dan İstanbul a geldim.patlamak üzereyim çalıştığım okulda kafama uyan tek bir kişi bile yok.komşularım hep evde.istanbul da kalabalık ve gürültüden hem sıkılp hm de korktuğum için yalnız dahi hi bir yere gidemiyorum.Ama bursa çok güzeldir kızlar ya..kaybolma korkun olmaz falan fln:)Keşke oralarda oabilsem şimdi..

arkadaşlar burası bir derdim var bölümüsunu 2011 konusunu neden güncelliyorsunuz burada resmen muhabbet etmişsiniz burası geyik bölümü değil ki bir derdiniz varsa yazarsınız burada yardımcı olurlar sen napıyorsun nerede oturuyorsun olmuş muhabbet o da kaç sene önce bu konular için memleketler kısmı var geyik var varda var var yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…