İstanbul'daki Hayvansever Arkadaşlar'a

falanist

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
1.284
7
arkadaşlar biz de bir buluşma ayarlayıp yedikule hayvan barınağına gidebiliriz ne dersiniz? ben elimden geldiğince süt, bisküvi, makarna alıp gitmeye çalışıyorum. bir araya gelirsek barınaktaki 2000+ köpecik için daha faydalı olabiliriz. sıcak bakan arkadaşlar varsa bir tarih ayarlayıp neler götüreceğimizi kararlaştıralım... Evcil hayvanlar bölümündeki konumda böyle bir fikir attım ortaya ama burda daha fazla kullanıcıya ulaşırım diye düşündüm.

çok iyi düşünmüşsün cnm tarih uygun olursa bende tekirdagdan geli,rim bir köpişim var ve yedikuleye daha öncede gittim çok tatlı köpişler kediler var hepside sevgiye muhtaçç çoguda sakat daha önce buna benzer konular açtım bende kimse yazmadı ama cnm sevindim buhareketine onlara gazete makarna mama aşı kap ekmek herkes elinden negelirse götürürsek mesela bayanlar onlara kazak örebilir örgü bilenler zaten fazla büyük bişi degiller eski battaniye olabilir üşüyolar çünkü çokkk

evet arkadaşım, inan çok fazla beklentileri yok insanlardan, süt, bisküvi, makarna, eski gazeteler bunlar küçük ama işe yarayan şeyler

ben de yedikule barınağına daha önce defalarca gittim.
eğer böyle bir organiasyon yaparsak elimden geldiğince yardımcı olur, sizlerle beraber olurum.

Çok iyi düşünmüşsün canıma.s.
Gelmeyi çok ama çok isterdim senağlama
Ama ben dayanamıyorum oraya senağlamasenağlamasenağlama
İçim çok acıyor onları görünce birde çoğu sakat olunca bırakıp dönemiyorum o yüzden gidemiyorum senağlama
Günlerce üzüntüden hasta oluyorum sonra
Umarım gidecek çok kişi çıkar destek için....
Benim içinde sevgiyle bakıp okşarsınız tamam mısenağlama

umarım daha fazla kullanıcının ilgisini çekeriz ve bu organizasyonu yaparız arkadaşlar

çok güzel düşünmüşsün biraz zor olur benim için ama elimden geleni yaparım

çok fazla katılım sağlayamasak bile, 2-3 kişi bile gelmek istese ben seve seve onlarla buluşup gitmeyi planlıyorum, 2 elin sesi misali

eğer planlanan gün için uygun olursam bende seve seve gelirim kızlarra.s.

Bu buluşmaya bende varım.İnşallah uygun bi zamana denk gelir.Önerin için teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…