İstanbul'da Perde Nereden Alınır? Yardım Lütfen...

HanimDudu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2015
67
18
Yeni evime taşınmama az kaldı. Perde işi tabi ki sona kaldı, Modoko'daki perdecileri gezdik ama başka nereden bakmalıyım?

Yeni evime taşınmama az kaldı. Perde işi tabi ki sona kaldı, Modoko'daki perdecileri gezdik ama başka nereden bakmalıyım?

canım modoko çok pahalı olur size. eminönünde perdeciler hanı var mesela. aynı perdeleri yarı fiyatına yaptırabilirsin. şöyle düşün biz geçen yıl salon perdelerini modokoda sormuştuk. adam bize 3500 TL demişti.bütün evin perdelerini 2750 ye yaptırdık.

ayy çok iyimiş.. biz de modokodan 2bin civarı fiyat aldık. gerçi ev küçük bizim... eminönündekiler eve gelip ölçü alıp montaj yapıyolar mı?

yaniii yapsınlar b zahmet onca paracıkları bayılıyoruz eminönüne gidicem de anadolu yakasında modokodan başka yer yok sanırım?

yaniii yapsınlar b zahmet onca paracıkları bayılıyoruz eminönüne gidicem de anadolu yakasında modokodan başka yer yok sanırım?

sen modoko dışında mahalle perdecilerine de gidebilirsin. hem çoğunda aynı ürün oluyor hem de pazarlığın yüksek olur. bir de modokoda gezdiğinde beğendiğin perde kumaşlarının resimlerini, katalog isimlerini çek her perdeci bulur onlar ben öyle yaptım mesela, bire bir aynısı yaptırdık

Tatlım Zeytinburnu'nda perdeciler çarşısı var. Orayı da kesinlikle tavsiye ederim. Eminönü'nündeki o kalabalık da yok. Rahat alış veriş edebilirsin. Ben evimin bir kısım perdelerini orada yaptırdım. Gayet de memnun kaldım. Eve gelip ölçü de alıyorlar. Bilgine:)

eminönü kalabalığı gözümü korkutmuş birazcık aslında zeytinburnunu da not ettim süppersin teşekkürler çoook

Bende Zeytinburnun'da perdeciler çarşısından yaptırdım canım hepsini gittim begendim geldiler ölçü aldılar çok da uyguna yardımcı oluyorlar. Eminönü kalabalık ve belli bir mekan olduğu için fiyatlar yine de yüksek kalıyor.

Ben de Kartal perdeciler çarşısında My Stil Home firmasında yaptırdım. Serdar bey ve Zeynep hanım çok yardımcı oldular. Kararsız kaldığım durumlarda farklı model ve seçeneklerde yardımcı oldular. Perdeden sonra oğlumun odası için duvar kağıdı yaptırdım. Üç boyutlu modellerine bayıldım resmen. Tavsiye ederim. Fiyatlarına gelince ortalama fiyatlar. Eminönü kadar ucuz değil ama yine de memur olarak alabileceğim seviyede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…