Doğuma Hazırlık istanbulda oturanlar yardımmm edinnn

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

seyrantepe

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
210
1
kızlar doğumuma sanırım 25 gün kadar kaldı. ama ben daha hazırlık falan yapmadım. allah izin verirse yarın gidip eksiklerini alıcam. mevlüt takımı;banyo küveti;bebek çantası; kremleri şampuanları;mendili havlusu;kısacası küçük görünen herşeyiii. istanbulda oturuyorum anadolu yakasındayım. karşıya gidicez bunları almak için ama neresi uygundur fiyat olarak. varsa bildiğiniz yer gidip hepsini ordan alalım diyorum. bana yardım edin...

evet cnm eminönü sanırım en ideal yer bende son günlerime bıraktım fazla yürüyemediğim için k.validem gitti eminönüne gitmişler ve çok büyük biryer çok katlı sırf bebek mağazaları olduğunu söyledi vede fiyatları neredeyse yarı yarıyaymış mesela benim içinde hastanede giymem için pijama takımı almış sabahlığı ile birlikte 80 tl ama burda sadece sabahlık 80 tl.
iyi alışverişler cnm ve tabiki hayırlı doğumlar..

canım eminönünda havuzlu hana gitceksin sadece bebek eşyasısatan bi han kime sorsan tarif ederler çok da uygun orasııı tek bi yerden halleder çıkarsınız hem çok da yorulmazsın kolay gelsin hayırlı doğumlarrr

bana da oraları tarif ettiler
bende haftaya halletmeyi düşünüyorum bunları ne kadar zormuş
en iyisini, en çeşitlisini ve uygun fiyatı bir arada bulmak gerçekten zor.

kızlar hallettim. çok sağolun. gerçekten hem çok çeşit var hem fiyatları çok uygun bu kadar beklemiyordum. ufak tefek ne lazımsa aldım. bi kaç şeyi unutmuşum o kadar... teşekkür ederim.

X