İstanbul’da Labioplasti ameliyatı olmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Nefertitiii

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
7
1
36
Merhaba kızlar İstanbul’da Labioplasti ameliyatı olmak istiyorum yardımcı olur musunuz? Bu ameliyatı olup sonuçtan memnun olan arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim Baya kararsızım ve korkuyorum

Aslında bir dönem İstanbula da ameliyatlar yapıyordu doktorum ama yoğunluktan dolayı devam etmiyor sanırım. 1bucuk yıl belki daha fazlası labioplasti ameliyatımı Esra Çabuk Cömert'e yaptırdım. Bence en zor şey karar almak sonra araştırmaya başladım çok isim var bir kaç kişiyle görüştüm ama biraz feministim desem yeridir. Esra Hanımla tanıştıktan sonra karar almam zor olmadı. Operasyon bitti ilk günler zorlandım öncelikle kararını aldıysan ameliyattan sonra tam anlamıyla 10 gün istirahat et sonrası bir şekilde geçiyor. Ben operasyondan doktorumdan da memnun kaldım.Öve öve anlatmıycam tabii sadece işini sevdiğine emin olduğum için ameliyat seçimim ondan yana oldu. Sizde istediğiniz gibi birini bulursunuz umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…