Istanbulda kızlık dikimi

kurukuru3494

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
15
11
Merhaba iyi bir soru sormuyorum farkindayim ama bu islemi yaptirmak zorundayim.yillar önce yaptiğim hatadan dolayi kizlik zari dikimi yaptirmak zorundayim.Ağustosta düğünüm var ne nişanlima nede aileme aciklayamam bu durumu.istanbulda guvenilir kizlik zari dikimi yapan bi doktor bilen varmi

Merhaba iyi bir soru sormuyorum farkindayim ama bu islemi yaptirmak zorundayim.yillar önce yaptiğim hatadan dolayi kizlik zari dikimi yaptirmak zorundayim.Ağustosta düğünüm var ne nişanlima nede aileme aciklayamam bu durumu.istanbulda guvenilir kizlik zari dikimi yapan bi doktor bilen varmi
Benim 4 arkadaşım İstanbul da kızlık zarı dikimi yaptırdı hepsi evlendi ve çok memnun kaldılar ben de gitmeyi düşünüyorum gittikten sonra tekrar yazarım

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu insanları anlamıyorum üşenmeden sahte profil açıp bir de reklam yapıyorlar !! Herkesin başına gelebilir bu durum ve son çareyi bu operasyon olarak görüyoruz kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez burada bi Ümit bakıyoruz soruyoruz başka çare olmadığı için az saygılı olun ya

Bende araştırıyorum dusunuyorum bende emin degılım ama bayan oldugu için o tercihim sanırım

Açıkça söylesen nişanlina belki operasyona gerek kalmayacaktır. Bende geçen sene evlendim bakire değildim.açıkça söyledim eşim benden öncesi beni ilgilendirmez benimde iliskierim oldu benden sonrası önemli dedi. Ve aramızda hiç lafı bile geçmedi bidaha.

Açıkça söylesen nişanlina belki operasyona gerek kalmayacaktır. Bende geçen sene evlendim bakire değildim.açıkça söyledim eşim benden öncesi beni ilgilendirmez benimde iliskierim oldu benden sonrası önemli dedi. Ve aramızda hiç lafı bile geçmedi bidaha.
Aynen benimde oyle , ayip degil gunah degil bu kafa yapisindan toplum baskisindan cikin artik lutfen

Aynen benimde oyle , ayip degil gunah degil bu kafa yapisindan toplum baskisindan cikin artik lutfen
En büyük kötülüğü kadınlar kendilerine yapıyorlar. Bir adam benden 2 damla kan için vazgececek ise hiç hayatımda olmasın zaten. Beni ben olduğum için sevmeli. Bakire olup yada olmamak kadının kendi tercihi olmalıdır erkeğin değil bu beden senin çünkü.

En büyük kötülüğü kadınlar kendilerine yapıyorlar. Bir adam benden 2 damla kan için vazgececek ise hiç hayatımda olmasın zaten. Beni ben olduğum için sevmeli. Bakire olup yada olmamak kadının kendi tercihi olmalıdır erkeğin değil bu beden senin çünkü.
Cok haklisin , erkekler icin cinsellik neyse ve be kadar normalse kadinlar icinde oyle olmali , kendimizi ezdirmeyelim kizlar , ozguruz

Çok doğru söylüyorsun

ya ne acı bu devirde bunları konuşmak neden dürüst olamıyoruz neden sonunu düşünmeden bir şeyler yaşayıp üstünü örtüp kendimizi bir meta haline dönüştürüyoruz çok acı

Merhaba yaptırdınız mı acaba ?

valaa haklisin keske ikiskinin en basinda soleseydin benimde ikiskilerim oldu hatayd tanidik tecrube aldik gibi hem açıksözlü olmus olurdun sanki o yasamadi hic eskiden senn yasayincami sorun.ailene soyleme zaten aile korumacı olur orda haklisin ama.turk toplumu birde kbl gormez malesef.ama esine ilk tanidigin anlarda herkes kendisinden bahsediyor ya bunlari yasadik kotu deneyimlerdi gibi bem mesela basda bahsettigim icin sorun cikmadi.

oda dedi bende yasadim normal dedi illaki yasaniyor cok kucuk yasdamisin bilmiorm tabi ama ozele gidebilirsin olmadi onlar senle daha birebir ilgileniorlar devlet cok kalabalik oluor ya her ozel yapar tahminimce birde birsey sorcam diktirceksin sonra gerdek olucak daha cok acimasin bu defa onuda sor olmadi domtora bayan doktor bulursan konusun

X