istanbulda hafta sonu tatili

beyyzza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
2
0
33
selamlar

benim bi kaç sorum olacak özellikle istanbulda yaşayan kardeşlere,

nişanlımla istanbula hafta sonu gezmeye gideceğiz inşallah.

bir gece de konaklama yapacağız.

bunun maliyeti ne kadar olur acaba. tarihi camileri ve müzeleri gezeceğiz.

bunun için tur gezisimi yapmak daha mantıklı. ikimiz de çok fazla bilmiyoz istanbulu ama rehber harita ile gezilebilr deniyor.

bide kalacak yer konusun da sıkıntı olurmu acaba. güvenilir yer bulma konusunda .

iki oda çok pahalı olurmuş. tek oda da iki yatak olsa daha uygun mu oluyor bide evli olmadımız için evlilik cüzdanımız yok . soruluyormu. nasıl oluyor.

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

istanbulda yaşamama rağmen otelleri hakkında hiç bilgim yok ama sultanahmet taraflarını gezerseniz oralarda çok otel var ve uygun olduğunu duymuştum. fatihteki bir otel arkadaşımdan evlilik cüzdanı istemişti ama fındıkzadedeki bir otel istememişti yani otele göre değişir.
tura katılmanıza da hiç gerek yok kendiniz çok rahat gezersiniz, istediğiniz yeri kime sorsanız gösterir zaten. sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz

istanbul büyükşehir olunca insanın gözü de korkuyo işte . bi kaç arkadaşıma da sordum tarihi yerler yürüme mesafesindeymiş

istanbul büyükşehir olunca insanın gözü de korkuyo işte . bi kaç arkadaşıma da sordum tarihi yerler yürüme mesafesindeymiş

evet hepsi birbirine yakın zaten, özellikle sultanahmet tarafı öyle. ordan tek otobüsle pierre loti'ye de gidebilirsiniz çok güzel manzara var

X