İstanbul'da Fal - Falcılar

Peki kamerin vadeleri yakın olan var mı arkadaşlar bana aralık Ocak ve nisan mart sürecini söyledi herkese böyle mi yoksa yakın tarihlerde vade verilmiş olan var mı

Burada olan bazı insanların falcıdan önce bir psikiyatriste gitmelerinde fayda var. Kimse iyi bakmaz diye şikayet ederler iyi bakanı bulunca yazılımcı derler. Ne istiyorsunuz ? Cahil cahil söylemler. Aynen senin kıytırık hayatının sorunları için büyük bir yazılımcı ekibi kurmuşlar telefonuna sızıyorlar hahahah. Bunları çocuk oyuncağı sanıyorlar herhalde. Zaten o kadın burada kim övülse altına hemen gidip olumsuz şekilde konuşan birisi.Neyse gülmüş olduk lol. Kötü yanı kadının bir daha bakmam demesi. Burçin , sevgi eğer doğruysa tabi şimdi karen bence başka bir adla bakıma devam eder.

Karen ve Burcin ayni kisi degilmis. Burcin Kamer'in yani bu yeniden gelip bakmaya baslayanin ogrencisiymis, o cok iyi degil demislerdi ama Kamer anlikta cok begenildi herkes tarafindan. Burcin evlenip gitmis, Kamer de yurt disindan yeni gelmis, bir ara Burcin bu numarayi kullaniyormus yerleri Kadikoy'deymis. Fal cafe degil de daha cok fal bakan bir grup sanirim ayni zamanda biri birinin ogrencisi olduguna gore fal konusunda egitim veren bir yer olabilir. Oyle bir yer vardi simdi adini unuttum, Tarot desteleri ve eril disil konusturma kartlari falan hazirlayan Tarot kursu veren Tarot akademisi mi oyle bir ismi var o da Kadikoy'deydi diye hatirliyorum bakip ogrenip yazarim. Herneyse bu tarz bir yerden bu kisiler galiba.

Son düzenleme:
Benim bahsettigim yerin adi Kozmik Bilinc okulu'ymus, bircok insan calisiyor ve Tarot ve Astroloji egitimleri veriyorlarmis. Karen ve Burcin de bu tarz bir yerde fal bakiyor olabilirler, tek no.yu degisik insanlar kullandigina gore.

Ben su an fal degil de astroloji baktiriyorum. Faldan umudu kestim. Ama bana ocak subatta evlilige gidicek bir iliski söylendi.

Horary de baktirdim bakalim eger bunlar cikarsa artik astroloji baktiralim
benim önceden bi astrolog deneyimim olmuştu sana hiç evlilik cocuk gozukmuyo dedi moralimi cok bozmuştu hiç unutmadımhatta yazmıştım buraya diye hatırlıyorum sonra başka bir astrologa baktırdım o daha olumluydu ama insan genelde kötüye inanıyo
astrolojiden agzım yandı :)

Astroloji olasilik söylüyor ama bazen çok nokta atışı çıkıyor tabi ama bana bakan kişiye bağlı çok.

Selamlar kamer hanımı öneriyor musunuz ? Maalesef tüm sayfaları okuyamadım. Anı ve karşı tarafın düşünceleri için

Kamer artik hicbir sekilde fal bakmayacagibi soyledi burda soylenenler icin.
Kamer zaten artik hicbir sekilde fal bakmayacagini soyledi bu forumda soylenenler yuzunden. Ne yaptiysam ikna edemedim maalesef. Baktirmayi cok istiyordum ama kismet degilmis. Belki bi sure sonra yine ikna edebiliriz ama su an tovbe etmis durumda .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…