İstanbul'da Fal - Falcılar

Kamer Hanıma baktırabilen ve yakın vadeler verilen üyeler burdan geri dönüş yaparlarsa çok sevinirim kendi adıma.
Bana o kadar spesifik birşey söyledi ki hemde yakın zamanda istediğim kişiyle ilgili (barışma vs gibi birşey değil) işiyle alakalı birşey,özelden anlatabilirim ne olduğunu yüzyüze görüşme kesinlikle değil bu arada ama bana bir yerle ilgili birşey dedi gelecekle ilgili birşey bu,sallaması atması imkansız birşey bu arada doğruluğu varmı diye bugün araştırdım. Sırf bu konu için araştırdım ve soruşturdum %50-60'oranda çıkacak birşey olduğunu duydum. Yani o dediği spesifik şeyin çıkma ihtimali var gibi .Görüşme barışma sevgili olma gibi birşey değil yanlış anlaşılmasın.

telefon numarası alma şansımız var mı peki

Baktigi kisilere bir seyler ciksin, ister anlikta teyit edilen bilgi, ister gelecek ondan sonra baktirmak mantikli geliyor bana. O zamana kadar belki bakima da baslar. Su anda baktiranlar ve baktirmak isteyenler cok fazla bilinen detayi gorup soyledigi icin heyecanli ama ortada cikan bir sey yok. Bu benim gozlemim ve analizim. Uslup cok onemli elbette, ancak birbirini kimse yeterince tanimazken mesajlarla yanlis anlasilmak da o kadar kolay. Umarim herkesin gonlune gore olur ve bu islerden tamamen uzaklasiriz.

ay 10 sayfa mesaj okudum en çok şu bir üyenin mesajlarımızı okuyor demesine ve bunu yazılımcıyla bağdaştırmasına çok güldüm
yazılımcılık eskisi gibi zeka veya eğitim lisans isteyen birşey değil yahu
bizim komşunun şimdi söylemiyim biraz kıt oğlunu x bir mühendislik firmasına yazılımcı olarak aldılar çocuk bile şaşırdı
kaldıki whatsapp mesajlarını okuyabilecek hacker insan fal bakmaz tek seferde o sistemi satsa yeter sonrada interpol tarafından aranır zaten
fal harici bişeye gülmüş olduk iyi yönden bakalım kızlar

Kamere baktıran arkadaşlar sizde vadeler ne zaman benim aralık Ocak biri diğeri de mart Nisan

Ya cahil cahil yorumlar okudum hepsini, WhatsApp konuşmaların okumak mümkün mü.
WhatsApp’a girdiğinizde bile uçtan uca şifre var diyor, kendi avukatımla görüştüm polis bile senin durduk yere WhatsApp ına girip konuşmalarını okuyamaz. iPhone’un üreticisi, en güvenli telefonlar bizim diyip yazılımını uzktan kırana 1 milyon Euro teklif ediyor.

Bir kere WhatsApp konuşmalarını okumak için, karşı tarafın telefonun eline geçmesi lazım ki
Üstüne böcek tarzında bir program yerleştirirsin,
Veyahutta WhatsApp web qr okutsun.
Uzaktan iPhone’lara ve hatta WhatsApp’a girmek mümkün değil. Kim bu söylenti çıkarttıysa ilk araştırsın da öyle yapsın iftira atmadan önce. Çok yanlış yapıyorsunuz bence

Selam Lizyaa . Uzun bir aradan sonra ben. Kamer hanım anda iyi midir? Karşı tarafın zihnini okur mu?

kızlar bir yolun var da gulsah adlı bayana attım indirimde 40tı güzel baktı baska deneyen oldu mu ?

Selam Lizyaa . Uzun bir aradan sonra ben. Kamer hanım anda iyi midir? Karşı tarafın zihnini okur mu?
Canim ben baktirmadim, baktiranlar cok begendi anlik durumlarda cok iyimis gelecek cikarsa, yazan olursa baktirmayi dusunuyorum biraz pahali 500 lira, gelecek cikarsa verebilirim ama simdi bu kadar vermem bir fala denemek icin.

Onu bir kişi söyledi zaten çoğumuz yazdık böyle bir şeyin mümkün olmayacağını. Dediğin gibi telefonlardan birinin yakında olması gerekiyor, whatsapp ı kıran olursa ki o da çok profesyonel bir iş, yine de mesajları okuyamıyor sadece haklemiş oluyor o kadar, mesajları iki kişiden başka kimse okuyamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…