İstanbul'da Fal - Falcılar

Peki ne zaman bakım yapmaya devam edecekmiş. Sen rica etsen canım biz merak ediyoruz onu.

Tam tahmin ettigim gibiymis durumlar.

Kamer Hanim anladigim kadariyla isinde baya iyi, biraz zaman gecsin cikarsa bir kac kisiye kesin ben de denerim. Anda merak ettigim seyler olsaydi baktirirdim ama sadece gelecek odakli, nadir fal baktiriyorum artik

ben de sizin gibi gelecek içn baktırmak istiyorum sadece. baktıran arkadaşlara çıkarsa biz de deneriz bakalım. 500 Lira daha kimseye çıkmadan vermek için çok fazla

ben de sizin gibi gelecek içn baktırmak istiyorum sadece. baktıran arkadaşlara çıkarsa biz de deneriz bakalım. 500 Lira daha kimseye çıkmadan vermek için çok fazla
Aynen canim, bekleyelim biz baktiranlar 5-6 kisi oldu simdiden mutlaka vadesi yakin zamanda olan vardir, ciktiginda yazarlar zaten. Insallah cikar da baktiririz biz de.

Ben kaçırdıysam affınıza sığınırım,lakin bir sorum olacak:siz kendisiyle nasıl bağlantı kurdunuz

Hayatım sorun yok, sadece bahsedilen cümleyi kullanan ben olduğum için açıklama yaptım.Bir de hepimiz hep aynı şeyi yapıyoruz oncu,buncu secmeyi seviyoruz.oysa zaman da para da bizden gidiyor keşke çıkan biri olsa da gönül rahatlığıyla bu yaaa desek
Bu arada kamer hn a ben de baktırdım numarayı aldıktan sonra aynı gün dekont da paylaşabilirim inanmayan olursa evet kendinden emin bir şekilde benimle ilgili bu forumda kimsenin bilmediği arkadaşlarımdan sadece bir kaçının bildiği bir konuyu acaba böyle mi diye sormadan çat diye yazmış.Ben yazılımcı olduğunu düşünmüyorum öyle olsa hayatımdaki güncel kisi ile ilgili bir şeyler söyleyebilirdi ama hiç bahsi gecmedi daha önce falcılara sorduğum acaba olur mu diye kafamı bir süre meşgul etmiş birini birebir harfleriyle söyledi ancak güncel asıl baktırmak istediğim kişi ile ilgili tek bir cümle yazmadi mesela ben sorana kadar bu kısım inanılmaz garip geldi bana o yüzden çok muallaktayım onla ilgili ,hakkına girmemek için olumsuz bir şey diyemem tabiii

Merhaba asıl baktırmak istediğiniz kişi ile ilgili soru sorduktan sonra yorumları nasıldı acaba? Yani isabetli miydi? Bir de size yakın vadeli herhangi bir şey söyledi mi? Benim hep uzun vadeli olduğu için yani en azından yıl sonuna kadar beklemem gerekecek. Falcı üzerine o kadar gereksiz yorum yapıldı ki baktıranlarla pek kritik yapamadım bile.

Yani daha kısa süren iliskimle ilgili detaylı yorumlar yapmışken 8 aylık iliskimle ilgili daha da iştahım kabarmıştı açıkçası ama çok genel geçerdi söyledikleri orda soru cevapla gitmiş mesela diğer konularla ilgili harfler ce birebir olayları ağzımı açık bırakacak şekilde anlatırken.kotu diyemem ama vavv da diyemem yine diyorum asla kötü diyemem burda çok övülen bir çok falci da patladı bende zaten patlamasa ben de yeni falcı arayışına girmezdim.2024 yılı başına kadar vade vermiş bana

Bende denemek isterim bu yeni kisiyi ama 500 de cokmus ya bari deneme gibi bir sey yapsinlar falcilar daha uygun bir ucrete… begenirsek devaminda alsinlar paralarini hemen boyle bir hesaba 500 tl atmak absurt geliyo bana zaten anlikta iyi olan falci arayisindayim… yanlis yollara sapicam birden fazla falciya baktiricam diye korkuyorum

Kizlar Baktıran 5 6 kişi Kamer Hanım gelecek çıkarsa yazın mutlaka biz de baktıralım.Ben 500 fazla diye uzak durdum ama gelecekte çıkarsa verilir bence madem o kadar iyi .Bakar umarım o zamana kadar .
Bence tekrar bakar ama belli bir zamandan sonra.. falcilar kolay kolay birakmiyor. Su an forumda populer kendisi, arayi uzatmadan doner bakimlara bence

Bence tekrar bakar ama belli bir zamandan sonra.. falcilar kolay kolay birakmiyor. Su an forumda populer kendisi, arayi uzatmadan doner bakimlara bence
Ever herkes merak ediyor Ama tabi anlıktan cok gelecek çıkarsa daha çok tercih edilir. Forum hareketlendi ama ne güzel buraya takılmıyordum takıldıkca baktırasim geliyor para harcıyorum.

Ever herkes merak ediyor Ama tabi anlıktan cok gelecek çıkarsa daha çok tercih edilir. Forum hareketlendi ama ne güzel buraya takılmıyordum takıldıkca baktırasim geliyor para harcıyorum.
Bende sirf bu yorumlar icin actim hesabimi kapatmistim. kamer hanim forumu canlandirdi gercekten. hem indirim yapsin hemde baksin, daha cok kazanir

Yok bebegim seninle uzaktan yakindan alakasi yoktu. Cok sanslisin sana bakmis, artik tovbe etmis gibi bakmam diyor. Konustum kendisiyle, cok iyi birisi ama fal bakmicak asla. Ah evet keske birisini bulsaydik ne iyi olurdu. Insallah hayatin hep guzelliklerle dolu olur guzel kalbin gibi.

Hepimiz kalbimizden ne geçiyorsa fazlasını yaşarız inşallahhhhhhh,bizi fala fula düşürenler utansın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…