İstanbul'da Fal - Falcılar

Bakın yazmayım diyorum ama hala devam ediyorsunuz karalama nedir ya konuşmalarınıza dikkat edin nekadar tanıyorsun nekadar bu konuda %100garantor olabiliyorsunuz yada senmisin de bu işin asıl sorumlusu kalkıp karalama diyorsunuz. Karalama dediğiniz şeyin ne anlama geldiğini önce öğrenin ondan sonra burada konuşun. Karalama diyorlar ya cildiricam beğenmek zorunda mıyım istediğim yorumu yapabilirim bende baktırdım ve yorumumu yazdım kalkıp karalama yapıyorsunuz vs ya bu ne cüret ya. Siz kimsiniz de kalkıp ben bir falciyi begenmedim diye karalama yaptınız diyip falciyi sanki kırk yıllık sahibi gibi konuşuyorsunuzm ben beğendim diyip kapatın artık. Bende beğenmedim ve söylediklerimin arkasindayim buda beni bağlar. Ben size milleti kandırıyorsunuz, falciyla işbirliği yapıyorsunuz insanlarin vebalinw girip paralarını harcamalarina sebep oluyorsunuz vs gibi ithamlar cümlelerde bulunuyormuyumda kalkıp ba karaliyorsunuz diye konuşup savunmaya geçiyorsunuz. Sizene sizenee.
Yeter artık ya birde böyle birşey söyleyince saldırmaya falci koruma başlandı. Ben burda birkere bile falci savundummu karaliyorsunuz şu kişiyi dedimmi de siz böyle çirkinlesiyorsunuz bir falci için. Yazmayın artık lütfen.

Bana 41 42 yaşında boşanmış uzun boylu işi iyi yakışıklı dedi ama daha var tanışmana dedi 2 3 yıl sevgililik sonra evlilik dedi bekliyoruz bakalım yeni adayı:)).

RIta o kadar çok kişiye yakışıklı, iyi mesleği olan adam görüyor da ülkede bahsettiği gibi adam sayısı bile bu kadar çok değildir

rita son durum güncellemesi,
Bir önceki mesajımda sonucun Ritanın dediği gibi olduğunu söylemiştim olumsuz olduğunu düşünüyorum çünkü kızla instagrama post atıldı normalde asla bir şey paylaşmaz bu güne kadar da kimseyle paylaşmamıştı o yüzden ben de umudu kestim bu yüzden Leyla Emine Gamze ümit koç vb kişilerin patladığını söylemiştim bilmiyorum belki zamanlamaları tutmaz kızla ayrılır filan o zaman güncellerim tekrar tek rita ilk falında bunlar 5 yıl sevgili olur demişti 2 . Falında italyaya gönderdi exi kızla ve 1.5 yıl sonra ayrılır filan dedi bu sefer bastırdığımda exi sormadım ama kendisi exin bana takıntılı olduğunu söyledi hayır diyince sana kızgın siz kavga mı ettiniz diyip duruyor 3 faldır diyorum bizim kavga gürültüyü bırak sesimiz bile yükselmedi sürekli bir evlendirme çabası var zaten yurtdışında yaşıyorum diyor ki Türkiye’de yaşayacaksın öyle bir planım yok 2 yıl önce geldim zaten diyorum 6 yıl sonra evlenip döneceksin yani 6 yıl çok uzun bir zaman ama bana mantıklı bir dayatma gelmedi ilk Şuan birlikte olduğu kızla takıldığını söyledi sonra ben ciddi ilişkisi var diyince evet var Şuan birlikteler dedi. Yani bence rita tamamen sallamasyon senin cevaplarına göre sallıyor net

Son olarak bunu ritayı karalamak filan için yazmadım bu falı da aslında acaba gerçekten bir şeyler biliyor mu yoksa öyle mi diye baktırdım bir daha baktırmayı düşünmüyorum tabi ki aranızda beğenenler enerjisi tutanlar olmuştur ama maalesef rita da benim için uygun olmadı maalesef Emine Leyla ve diğerleri için de çok baktırdım beğendim ilk zamanlar ama dedikleri gibi ilerlemiyor olaylar vadeler de dolmak üzere ekime kadar ama görünen o ki ekimde de bir şey olmayacak olursa size bilgi veririm. Kamer ya da Burçin artık her kimse onun dedikleri gerçekten anda doğruydu geçmişte de ama bunu bir falcıyla çalışıp ondan bilgi alarak mı yaptı kendi mi bildi bilmiyorum eğer bir hile yoksa ben onun anlık falını gerçekten beğendim o demişti aslında kıza değer veriyor ama aralık Ocakta bu iş biter dedi onunla vadesini güncellerim ama sanırım artık ben de yoluma devam ediyorum eğer varsa güncel yeni bir falcı eğlencesine deneyebilirim ama şuanlık hepsi fos çıktı

Bana da bu adam iyi, sadık, güvenilir filan dedi sonra bunu cinsel olarak tatmin edemezsen hemen gider bak dedi. Ki o yönde hiç sorunumuz yok. Olsa da çözümsüz değil. Hani iyi ve sadık adam?

Hiçbir falcının 1 seneden fazla öngörüsünü dikkate almamak lazım, hatta hiçbir gelecek öngörüsünü için geçerli. En güzeli aklın bir köşesinde tutmak, çıkarsa sürpriz olur ama illa çıkacak diye bir şey yok genelde çıkmıyor hatta

Bana da bu adam iyi, sadık, güvenilir filan dedi sonra bunu cinsel olarak tatmin edemezsen hemen gider bak dedi. Ki o yönde hiç sorunumuz yok. Olsa da çözümsüz değil. Hani iyi ve sadık adam?
Dönem erkekleri zaten öyle cinsellik önemli zaten bunu biliyoruz ama yani bu kadar da sadık madem niye gidiyor ? Ayrıca aaa ilk bunlar ayrılır dedi sonra kimden duydun sen bunun evleneceğini dedi duymadım dedim duyacaksın dedi haaa duyar mıyım bilmiyorum ben öyle bir rüya görmüştüm açıkçası belki duyarım sonra yok bunlardan evlilik olmaz dedi şimdi evlense de evlenmese de Ritanın falı çıkmış oluyor çünkü ikisini de dedi

Selamlarrr anlıkta iyi olan kimlerdir? Anlıkta öğrenmek istedigim bir durum var spesifik bir sey hatta. Son zamanlarda memnun kaldiginiz kimler?

Bu arada Falcılar hacklayıp Whatsapp mesajlarımızı okurlar diye endişe edecekler varsa bence bunu yapmaları imkansıza yakın. Zaten özel konuşmalar iki kişi arasında şifreli oluyor, evet öyle telefonlara girebilen yazılımcılar var ama çok zor bir iş o, konuşan kişilerden birinin telefonu yakın bir yerde olursa mümkün olabilirmiş birebir mesajları okumak. Yani telefona şifre geliyor o şifreyi öğrenip başka telefonda whatsapp eski mesajlaşmalarıyla yeniden yüklemeleri mümkün ama dediğim gibi o şifreye ulaşmaları lazım. Onun dışında uzak mesafeden whatsapp’ı hackleseler bile ki bu çok profesyonel hackerların dolandırıcılık veya kişisel bilgileri satma için yaptıkları detaylı işlemler, özel konuşma kaydına ulaşamıyorlarmış. Bir falcı eğer ki böyle bilgileri sahip bir hackersa, 500 liraya fal bakmaya devam eder miydi? Bence hayır, onun yerine hazır telefona ve verilere ulaşmışlek çok başka yollardan çok daha fazla para kazanılardı. Profesyonel işi çünkü. Kısacası ben bunun mümkün olmadığını düşünüyorum. Aynı şekilde daha önce konuşulan Burçin ve Kamer’in aynı kişi olmadığını düşünüyorum nedense, ya bu dönemde bilinç okuma gibi bir eğitim aldı ki öyle yöntemler varmış, ya da bu başka bir kişi aynı telefonu kullanıyor. Ben ikisine de baktırmadım ama her ikisi için yapılan yorumları okudum, biri bilemezken diğeri detayları bilmiş ve etkilemiş, aynı olamaz bence.

Selamlarrr anlıkta iyi olan kimlerdir? Anlıkta öğrenmek istedigim bir durum var spesifik bir sey hatta. Son zamanlarda memnun kaldiginiz kimler?
Ben son zamanlarda anlıkta kimseden memnun değilim, hepsi perte çıktı, kim anda iyi yazmışsam hepsini geri aldım arkadaşlar...
Bende bir sıkıntı var Allahım fal baktırmaktan beni çarptı kesin kanaatim bu.

Aynen Lizya katılıyorum ne çok övmek ne çok yermek gerekli bekleyip görmek en güzeli bildikleri oluyor mu evet ama yüzde yüz bilen tabiki yok .Sadece bazen gördükleri oluyor yalan yok.

Burçin ve kamerin aynı kişi olmadığını düşünüyorum,Burçin hakkında ki düşüncemi zaten yazmıştım
Whatsapp mesaj içeriğine ulaşmak çok zor,böyle bir durumu varsa fal bakmayı bırakır insan
Kendisine fal baktırıp memnun olanlara saygım var zira durumları bilen kendileri
Size dedikleri çıkmayan falcı kötü mü oluyor?hayır elbette
Benim de Zeynep’le akrabalığım ya da buna benzer bir saçmalık yazan üyeler olmuştu,sadece güldüm
Zeynep benim falcım değil ,sadece bakımını en çok sevdiğim falcı ve bende yeri farklı
Herkes herkese bilecek diye bir şey yok
Ve üslup çok önemli

Kesinlikle katiliyorum, iyi olan yazilimci oluyor, kotu olan da bisey bilmiyor. Ya birisi cikti nihayet karsimiza o da artik tovbe ediyor burdaki lafini bilmezlerden dolayi, olacak is degil. Kadinin nasil gucune gittiyse bakimlari birakmis, ne kadar kotu bir durum. Herseyi okudum ve bu karalayan insanlarin dediklerine bakarsaniz zaten kimin yalan soyledigi cok iyi anlasiliyor. Bazilarina hicccccc bisey begendiremezsin. Falci bayan da yine bakim yapmaya baslar umarim. Iftiraya ugramak ne kotu bisey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…