İstanbul'da Fal - Falcılar

Bunlar canım sadece yüzyüze mi bakıyor telefonda da bakan var mı varsa numarasını özelden alabilir miyim

Arkadaşlar 1 2 kişi özelden sormus memnun olduğum kişileri de ben online baktiriyorum Bayadır online sitelerden arada ama onlardan da çok iyi diyeceğim kimse yok anlık bildikleri oluyor olsana zaten ufak tefek şeyler çıkmıştır .

Bana özelden bilgisini atar mısınız ?
Birşey soylicem eğer baktircaksaniz başkasının numarasından denermisiniz. Birde düşüncelerinizi stabil tutup baktırmak istediğiniz konuyu hiç düşünmeyin farklı bir konuya odaklanıp baktırirmisiniz. Acaba böyle bir durmda size nediyecek burada yazarsanız ya yorumunuzu seviniriz. Madem baktiracaksin

İyide banada Emine kimseye söylemediğim şeyleri söyledi bana göre Emine bundan daha iyi çünkü ben ondan sonra kimseye şaşırmıyorum Emineye ilk baktirdigimda şey dedim ya siz dedim kimsiniz beni isletiyormusunuz dedim beni tanıdığıniza eminim dedim telefonu kapatıyorum dedim :))) Ama anda yeni olan birşeyi göremedi benim için o zaten bir fiyasko bana göre bir falci değildir zaten dedikleride çıkmadı. Bana varlıklarla baktığını söyledi. O yüzden kimseye şaşırmıyorum Ritada benim için öyleydi oda herşeyi söyleyince şok olmuştum bu sadece yazılı bakıyor ve metin gibi yaziyor ve hatları karıştırıyor zamanlar tutmuyor bir sonra ki olayı bir önceki gibi anlatıyor vs vs. Ama her ne olursa olsun nasıl bakabilirler anlamış değilim. Yani bu yöntemin adı ne. Yani bu gereksiz bilgileri böyle sanki kendini ispatlamak adına ince ama saçma detaylara girmek nedir neden mesela nasıl oluyor anlamış degilim.

Symbol cafe serkana fal baktıran var mı acaba?

Ben sizin buradaki yorumlarınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Bir falcıdan beklentiniz tam olarak nedir acaba? Size göre Emine , Rita daha iyiymiş. Ne güzel işte. Bende de son baktırdığım bu kişi çok daha iyiydi. Size göre “ince ama saçma detaylar” söylemiş olması buradaki bir çok kişiye öyle baktığı anlamına gelmez. Bende ince ama saçma olmayan çokça detay da bildi. Bahsettiğiniz Emine’ye de sıklıkla baktırdım bu arada ben onu da Zeynep’i de beğeniyorum. Zaten faldan beklentim geleceği görmesi değil ki inancıma da ters bir durum olur. Fakat Burçin ya da her kimse bu kişi bende bu bahsettiğim isimlere göre çok daha iyiydi. Bu arada buradaki “telefona giriyor kesin yazılımcı” ithamınızdan sonra kadının numarasını alıp bir çok kişi Para karşılığı uzaktan eşimin, sevgilimin telefonuna bağlan vs demiş. Bunun sonucunda artık kesinlikle bakım da almayacağını duyurdu. Bir çok kişi özelden numara istiyor. En azından bu yorumu okuyanlar artık istemez benden numara. Sonuç olarak sizin beğenmemiş olmanız benim beğenmeyeceğim anlamına gelmiyor ben çok memnun kaldım.

Hanfendi pardonda ne münasebet siz yazılımcı dediniz diye kadından şunu istiyorlar vs gibi bir konuşmaya cüret ediyorsun sen kimsin de bir falci hakkin da nasıl konuşacağını karar veriyorsun ve sizin yüzünüzden deme cesaretini kendinde buluyorsun. Kendinize gelin başka şeyleri savunun falcilari değil kimsede ilah degil. Benim söylediklerim beni bağlar istediğim gibi yorum yapma hakkına sahibim bana göre öyle. İthaminizdan sonra bakmiyormuş da madem öyle geleceği görüyorsa bir zahmet benim kim olduğumuda bilsin kendisi benden gayet memnun ani ve geleceği biliyor ya. Sen iyi diyorsun bende kötü diyorum bukadar. Dedikleri çıkmadığındada bu cesaretinizi bekliyorum.

Şu yazdığınız mesajın üslubundan bile belli oluyor asıl sizin kim olduğunuz. O ithamda siz bulundunuz, kadın da bu yüzden bakmıyor bu kadar basit. Daha net nasıl ifade edebilirim. Her gün bir çok kişi mesaj atıyor numara için. İşte ben de sebebini izah ediyorum. Düzgün bir üslup kullanın lütfen. Sizi gözardı ediyorum.

Ayrıca Bukadar nasıl bir fal anlayışınız var diyordunuz da madem özelden neden benden falci istiyorsunuz gidin başkalarından isteyin. Yazmayın ozaman. Mesajında paylasmak istemiyorum.

Bana burda falci sizin yüzünüzden bakmıyor diye bir cümle kuramazsin. Üslubumda gayet yerinde hakaret içermiyor ama sizinki oldukça suçlayici. Oldu birde falcinin kazancına işine mani oldunuz diyin olsun.

Ayrıca bana iyi baktı ve kimsenin bilmediği ayrıntıyı bildi dediğim yorumumu gelip Alıntılayıp ben de Emine, Rita daha iyi diyen sizsiziniz. Ben diyorum ki bende bu bahsettiğiniz kişilerden daha iyiydi. Neden ısrarla yok yok iyi değil çabasına giriyorsunuz. Size ne yahu? Siz de kötüyse kötü. Ki bana çok kötü bakanlar da oldu bir kez olsun farklı ithamlarla insanları suçlamadım. Siz şunu bir anlayın: size iyi bakmamış biri bir başkasına çok iyi bakmış olabilir. Bir de dediğiniz şeylerin arkasında durun lütfen. Yazılımcı muhabbetini burda siz yaptınız.

Ayrıca Bukadar nasıl bir fal anlayışınız var diyordunuz da madem özelden neden benden falci istiyorsunuz gidin başkalarından isteyin. Yazmayın ozaman. Mesajında paylasmak istemiyorum.
Malum burda bir falcı hakkında olumlu olumsuz yorum yazıldığında ilk gelip yorum yapan üyelerden birisiniz. Aylar önce özelden sizden falcı tavsiyesi istememin nesi kötü?

Siz iyimisiniz yazılımcı demedim dedimmi ayrıca yazilimci olmak için oldukça zeki olması lazım. Yazılım kullanılıyor yada birilerinden destek aliyor. WhatsApp konuşmalarını buluyor dedim.Metin gibi yazıyor insan yazımı değil dedim. Bak tekrar ediyorum ben öyle düşünüyorum. Dediğim şeyin arkasında nasıl olmuyorum anlamadım. Ya sizinle daha fazla muhattap olmak istemiyorum lütfen. Çünkü tatildeyim hoş kendisi bana tatile bu ay gideceğinizi düşünmüyorum ancak aylar sonra gidebilirsiniz demişti :)) o yüzden şuan keyfimi sizle bozmayacagim. Bildirimlerimi kapatıyorum kendi kendinize konuşabilirsiniz

Ben de sizinle muhatap olmak istemiyorum, çünkü size hiçbir şey izah edilemiyor. Benim yazdığım üslup ve sizinki ortada. Gözardı edin lütfen zira ben öyle yapacağım sizi.
Ben Burçin olsa dahi watsap mesajlarını okuduğun u asla dusunmuyorum.kadin gerçekten iyi ve merak ettiğimiz her şeyin cevabını ayrıntılarıyla veriyor.Neden Bu kadar tartışılıyor biz beğendik bence artık kimse bu konuda tartismasin bir kişi bile bilemedi demedi herkes çok beğenmiş.Her ayrıntıyı bilmesi sucmu ? Paracı biride değil bu karalamalardan sonra bakim için yazan kimseye bakmadı.Hakkini yemeyelim kadının kadın basarili herseyi görmesi suçmu .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…